Elena Puidokaitė-Atlanta: „Šeima man suteikia jėgų keliauti toliau, tai didžiausia dovana“

Kiekvienas į šį pasaulį ateina vis su sava istorija. Štai žurnalo „L‘Officiel“ prodiuserė Elena Puidokaitė-Bruzgulienė, neseniai susilaukusi dvynukių šiandien džiaugiasi, kad nepaisant sunkaus gyvenimo laikotarpio ji šiandien tvirtai stovi ant kojų – turi stiprią ir gražią šeimą.

„Mergaitėms jau 5 mėnesiai, net negaliu patikėti, nes laikas tiesiog akimirksniu prabėgo!“ – džiaugiasi „L‘Officiel Lietuva“ prodiuserė Elena Puidokaitė-Bruzgulienė, dar žinoma pseudonimu Atlanta.

Nepaisant sudėtingo gyvenimo laikotarpio laukiantis dukrelių ir sergant koronavirusu, apie kurį ji išsamiai papasakojo žurnalui „L‘Officiel Lietuva“, dabar žinoma moteris sako besijaučianti puikiai.

Dabar jaučiasi puikiai

Moteris naujienų portalui tv3.lt pasakojo, kad nekantravo pamatyti mergaites ir visa šeima be galo džiaugėsi, kai jos gimė.

„Tikrai ir vyresnioji dukra prisideda pagalba su mažylėmis. Aišku, visai šeimai tai naujos patirtys ir nauji įspūdžiai. Turėjau vieną dukrytę, dviejų dar niekada neturėjau. Todėl viskas kitaip. Jaučiu, kad kiek pati pasikeičiau, be mažylių ilgai negaliu išbūti.

Neslėpsiu, netikėtumas tikrai buvo man, kad laukiuosi dvynukių. Kai mergaitės gimė, laikas pradėjo tikrai labai greitai lėkti, o visi be galo džiaugėsi jomis. Laukimas buvo toks ypatingas laikas. Norėjosi jį sustabdyti, bet kartu ir taip nekantru buvo sulaukti naujos pažinties“, – šypsosi ji.

Pasiteiravus, ar žinoma moteris nebijojo nėštumo komplikacijų, kurias galėjo sukelti klastingas virusas, ji atsakė, kad su situacija ir mintimis privalėjo susitaikyti.

„Žinote, jei gyvenime bijotume visko ir kiek negandų slypi visur ir gali lydėti mus, tai iš tiesų būtų labai baisu gyventi. Turėjau su tuo susitaikyti, aišku, baimės dėl komplikacijų tikrai buvo, kadangi nežinojau, kaip organizmas tvarkysis su virusu, kaip tai paveiks mano vaikelius. Ačiū Dievui, mergaitės gimė sklandžiai ir dabar laikosi puikiai.

Tikrai ir šeima, ir aš pati jaučiau didelę baimę, kai mano būklė staiga pablogėjo po gimdymo. Tiesiog turėjau susitaikyti tada su situacija, neturėjau kito pasirinkimo. Bet dabar jaučiuosi puikiai, mane labai palaiko šeima ir neįsivaizduoju gyvenimo be dukrelių“, – sako Atlanta.

„Šeima man suteikia jėgų keliauti toliau“

Moteris pabrėžė, kad stiprybės semiasi iš šeimos.

„Šeimoje auginti vaikus yra tiesiog nepaprastas jausmas. Visada jaučiu palaikymą, žinau, kad esu ne viena, turiu stiprų užnugarį. Šeima man suteikia jėgų keliauti toliau, tai didžiausia dovana.

Nežinau, kaip būtų be jų, tačiau lygiai taip pat supratau, kad dviejų asmenų šeimos modelis yra visai kas kita nei didelė šeima. Aš taip buvau pripratusi gyventi dviese su Saule, jog nė neįsivaizdavau, kad kada nors galėtų būti šitaip gerai“, – sako ji.


Rašyti komentarą...
M
Marija
2021-09-05 22:34:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sveikatos ir stiprybės jums.Labai šaunios mergytės.
Atsakyti
-6

M
Mama
2021-09-05 21:52:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Te laimina jūsų visa šeima Dievas.Bukite visi laimingi ir sveiki.
Atsakyti
-3

M
Mama
2021-09-05 21:52:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Te laimina jūsų visa šeima Dievas.Bukite visi laimingi ir sveiki.
Atsakyti
-8

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų