Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
kad prieš rinkimus, ypač seimo, drioksteltų kur nors. Tada galima įvedinėti karinę padėtį ir JOKIŲ čia rinkimų, turime "tai, kas geriausiai galėjo nutikti Lietuvai" Lansberginių diktatūrą toliau.
Kad neivyktu HAMAScenarijusiulau visus Kamazusurusiskais numereis neileisti i lietuva o nukreipti lendsberge tvartele link pritrukau gazole ir reiktu vienos padangos vezioti backai vandens i samagonine...tfu..ka ce kalbu...aisku..i karviu in buliu girdykla norejeu passakyt...joo
Jei is Baltarusijos ateitu teroristai tai del to atsakinga butu Baltarusija.
@Kaip butu Jeu eina maceu...biski pagules ir vel eis eis eis 33metus i lieva letuva...ge ge geny tu raupsuotas...
Kuria prasme įmanomas? Kad Lietuvos žmonės, taip pat kaip palestiniečiai, sukils prieš okupantus?
@Smalsus Durneu tu...busi lievaletuvos zyduks...atvazius ruske su kamazais ir isves tave i draugiskazachstana raveti sieno...a supratai tu zydparkeu kas tau bus??
O kam čia spėliot, kai panaši situacija jau įvyko 1991 .08.31. Medininkuose. Gal pamenate?
@Mano nuoimonė: Debileu
Reik pakeisti medininkus i BURATINA IR NEPASIKARTOS...
spelioti nereikia. Geriau uzklausti pas "rezisierius". Jav organizuoja spalvotasias revoliucijas,o provokacinius ispuolius rezisuoja Anglai. Kiekvienas is ju esa savo spities specialistas. Na visai kaip Izraelyje,kai puotos metu su parasparniais...
@Manau ir Lietuvos išsilaisvinimą organizavo JAV ? Estijos ? Lenkijos ? Rytų Vokietijos ? Kroatijos ? Kolūkius griovė VISUR V. Lansbergis ? Ir Ukrainoje ? Ir Rusijoje ?
@Aštrus nagas Kolūkius griovė JAV, nes bijojo konkurencijos žemės ūkyje.
Nebrendylų požymis- skleisti visokias sąmokslo teorijas. Dabar tiek visokių"lopatologų" nori sublizgėti savo erudicija,kad iš kiekvieno nieko daro sensacijas. Atrodo vyksta varžybos, kas kvailiau sugalvos. Dalis tai daro iš kvailumo, o kita dalis sąmoningai baugina žmones; kas galėtų paneigti faktą, kad tokie dirba Kremliui? Užtenka tik paklausyti ir paskatyti kiek nesąmonių priskiedžiama dėl Anušausko atstatydinimo....visokio plauko veikėjai spėlioja, prognozuoja ir ieško "tikrų" priežasčių, nors buvo aiškiai pasakyta, kodėl jis buvo patrauktas.
Kiek dar versijų ekspertai prigalvosite ? Ir aplamai kada TV3 nustos žaisti tą žaidima baugink ir valdyk ?
Konservatnykams esant valdžioje - nereikia ir hamas
@nu Nori gyventi pagal lukasenka, Tai niekas nelaiko . Ar zinai koks ten atlyginimas ?
Tikiuosi taip ir bus ir net to linkiu gana yra gana
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų