Eglės Straleckaitės-Daugėlės įvaizdis paliks be amo: suspindo itin moteriškame įvaizdyje

Nuošalus paplūdimys, plaukus kedenantis vėjas, glostanti saulė, pozityvi energija – visa tai ir dar daugiau žinomas damas lydėjo fotosesijoje, surengtoje moteriškumo garbei.

19

„Moteris tai horizontas, kuriame susitinka dangus ir žemė. Joje, kaip nė vienoje kitoje būtybėje, randa sau prieglaudą ir angelas, ir velnias. Pati maloniausia ir pati kilniausia moteris turi savyje šiek tiek pragaro anglių ir nėra tokios menkos moters, kuri savyje neturėtų dangaus kertelės“, - fotosesijos idėją cituodama vokiečių rašytoją Ludwig Borne apibūdino papuošalų kūrėja Elvyra Monginienė.

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žinomos moterys įsiamžino fotosesijoje

Anot jos, norą vaizdais „pakalbėti“ apie dailiąją lytį inspiravo keli vienas kitą papildę įvykiai. Pirmiausia viena žymiausių Baltarusijos dizainerių Olga Barabanschikova, įkūrusi "Candy Lady" prekės ženklą, ir pristačiusi ypatingo lengvumo vasariškas sukneles fotosesijoje, neseniai susilaukė pirmagimės.

Antra – tiek kaimyninės šalies kūrėja, tiek E. Monginienė šią vasarą pajuto itin didžiulį dailiosios lyties atstovių susidomėjimą tais drabužiais ir aksesuarais, kurie tarsi rėkte rėkia apie moters trapumą ir grožį.

„Taip gimė nauja plaukų dekoracijų kolekcija, kurią taip pat įamžinome fotosesijoje. Iš Swarovskio kristalų sukurtos juostos – šio sezono tendencija, ypač pamėgta išsiskirti norinčių nuotakų. O juk būtent santuokos dieną jos bene aiškiausiai išreiškia savo moteriškumą“, - sakė „Elvyra design“ įkūrėja E. Monginienė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų