naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šokėjos Eglės Straleckaitės-Domarkienės dukrai Vakarei suėjo ketveri metukai. Mama mergaitei surengė nepamirštamą šventę, paremtą jos mėgiamiausio filmuko motyvais. 

Šokėjos Eglės Straleckaitės-Domarkienės dukrai Vakarei suėjo ketveri metukai. Mama mergaitei surengė nepamirštamą šventę, paremtą jos mėgiamiausio filmuko motyvais. 

REKLAMA

Mažosios Vakarės gimtadienio šventė surengta pagal animacinio filmuko „Ledo šalis“ motyvus. Pasak E. Straleckaitės-Domarkienės, mergaitė yra dėl šio filmuko pagrindinių herojų stačiai pametusi galvą: 

„Vakarytė yra visiška Elzos, Anos ir „Ledo šalies“ fanė. Turi visas aprangas, filmukus išmokus mintinai. Jie labai gražūs, todėl neskauda širdies, kad būtent šis personažas ją taip žavi. Kol neturėjau dukrytės, nebuvau mačiusi to filmuko. Nuostabus personažas, labai graži pasaka, matyt vaikus ir paveikia“, – svarsto mergaitės mama. 

Šventei E. Straleckaitė pasirinko unikalų požiūrį į viso pasaulio vaikų numylėtą filmuką: „Labai daug švenčių mums kuria „Vaikystės miestas“, kurio savininkė puikiai išanalizavusi, kas vaikams patinka, kaip sukurti jiems stebuklą. 

REKLAMA

Pasitarėme, kad darysime „Ledo šalį“ vasarą – daug geltonos šviesos dekore, užkandžiuose, daug saulėgrąžų. 

Vakarytei nepaprastai patiko, manau kad ir kitiems vaikams. Vakarei dar labai patinka spalvingas maistas ir gėrimai – blynai turi būti įvairių spalvų, su pabarstukais. Buvo nuostabūs užkandukai, skanumynai, kokteiliai. Aišku, tėveliai irgi galėjo tuo pasinaudoti“, – juokiasi moteris. 

REKLAMA

Moteris teigia, Vakarės šypsenos nepamiršianti visą likusį gyvenimą. Pasak jos, mergaitei brangiausios dovanos – dėmesys ir kitų vaikų draugija: „Vakarės įsimintiniausia šventės dalis buvo tada, kai ji treptelėjo kojyte ir pasklido dūmai, kaip tikros Elzos pasakoje, kur ledas atsirado, kai ji treptelėjo. Akys Vakarytės žibėjo, man ta akimirka įstrigo visam gyvenimui. 

Dovanų Vakarė gavo labai daug, nors mes to neakcentuojame. Apžiūrėjome jas, išpakavome, bet atidėjome, kad Vakarei nebūtų per daug. Jai svarbiausia kompanija, draugai, kad buvo su kuo žaisti, draugauti. Svarbiausia įspūdžiai. Labai tikiuosi, kad mums pavyks išlaikyti tokią jos auklėjimo kryptį“, – džiaugiasi E. Straleckaitė. 

REKLAMA

Paklausta, kokia ji yra mama, E. Straleckaitė tikino, esanti įvairiapusė. Pasak jos, svarbiausia auginant vaikus – balansas: „Aš esu ir labai gera, ir labai griežta. Tas balansas labai svarbus. 

Mes stengiamės labai daug kalbėtis, aptarti visus įvykius, elgesį – gerą ir blogą. Visada vakare pagiriu už tai, kokia ji buvo nuostabi ir palinkim, kad kitą dieną dar geriau sektųsi. Pagrindas yra kalbėtis. 

Vakarė būna visokia – gali žaisti ir viena kambaryje, mes ją ugdome, kad ji gebėtų pati savimi užsiimti. Bet būna ir padykusi, dabar jai kaip tik tas etapas, kai ji keičiasi, auga, su ja galima kalbėtis, bendrauti. Čia pats smagiausias dalykas“, – šypsosi moteris.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų