E. Daniūtė į šokių projektą sugrįš su naujomis pareigomis

Pasaulio sportinių šokių čempionė Edita Daniūtė nuo naujojo sezono jungiasi prie atsinaujinančio LNK šokių projekto komandos. Karjerą baigusi šokėja, dabar dirbanti trenere ir teisėja, užims LNK šou „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ komisijos pirmininkės postą. Projektą ves žurnalistė Rūta Mikelkevičiūtė ir pasaulio sportinių šokių čempionas Andrius Butkus.

„Būsiu Tadas Blinda – kovosiu už teisybę, - sako principingoji komisijos pirmininkė Edita Daniūtė. – Sieksiu, kad šokėjai būtų tinkamai įvertinti, o žiūrovai teisingai informuoti, kas vyksta aikštelėje. Pasistengsime, kad ant parketo netrūktų aistros šokiui ir varžybų dvasios. Manau, kad atsinaujinęs LNK šokių projektas bus išskirtinis, vien ką sako Mikelkevičiūtės ir Butkaus pavardės, jie savo srities profesionalai“.

Pasak Daniūtės, išklausę komisijos, žiūrovai turi suprasti, kaip šokėjai šoko - komentarai turi atitikti balų skaičių. „Jei rašome visiems dešimtukus – čia koncertas, o ne varžybos. Man nuostabą kelia komisijos narių kalbos, kad viskas blogai, kurias vainikuoja devynetas. Teisėjai turi išnaudoti visus balus nuo vieneto iki dešimt ir neapsiriboti tik gerais pažymiais“.

Edita juokiasi – per keletą pastarųjų metų, kai dirbo įvairiose komisijose, ji užsitarnavo daugiau priešų nei draugų. Tačiau pasaulio čempionė tvirtina visada esanti nuoširdi ir teisinga, todėl drąsiai stoja prie vertinimo komisijos vairo.

REKLAMA

„Tikiuosi, kad mums visiems su „Kviečiu šokti“ bus smagu – ir žiūrovams, ir dalyviams, ir vedėjams, ir komisijai. Noriu, kad darbas LNK šokių aikštelėje būtų pramoga. Pavargau nuo pastovių priekabių mano atžvilgiu. Šokiai man visų pirma asocijuojasi su malonumu“, - įsitikinusi Edita.

Edita Daniūtė televizinę karjerą pradėjo LNK televizijoje, prieš šešerius metus besilaukianti šokėja su Vytautu Rumšu vedė LNK šokių šou.

Šokių projektas „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ su Rūta Mikelkevičiūte, Andriumi Butkumi ir Edita Daniūte – nuo naujojo LNK sezono.


Rašyti komentarą...
E
Emma
2012-05-18 16:50:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ta Daniūtė tai ant tiek pasikėlus boba... Visur kur tik surandą plyšį tai ir lenda į teliką...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų