Rašyti komentarą...
Pasimokyk Dovydai reikia tau nebeskaudink moterų. Sėkmės.
Ar suprantat ka rasot? Ko cia pavydet b.liat? Gaujos bukaprociu isvaziavusiu uzsiiminet nesamonem ir zmones pasauly juokint?? Pavydas? Nejuokinkit voveriu!
@Ilgas Nu man visai patinka ir nieko blogo tame nematau. Šokis gražus, seksualus. Šokėjams smagu.
@Ilgas Tai tikrai,Argentinoje šokti tango,stabarai,ar susivokia,ten išvykę,nejaugi nematė,kaip šokamas šis šokis,tikrai,voverem juokingi issibelde.
Lietuviai pavyduoliai. Viskas jiems netinka ir nepatinka. Mirtų iš pavydo.
@Nu va Ne pavyduoliai,lietuviai protingi,žino ,kad tango lietuvis nesusoks,Argentinos tango,jų nacionalinis šokis,kaip mūsų klumpakojis,geriau klumpakoji susoktu...
@Kas finansuoja? Nu neįdomu jiems tas klumpakojis. Kas vertintų? Manyčiau, išmokti šokti tango visai gerai. O jeigu dar yra galimybė ir Argentinoje pabūti. Aš nesupranto, kam tiek pyktį lieti komentaruose?
@Ai tai išmkti šokti tango reikejo belstis net i Argentina ,košmar total, pagal jus tai.
@Kas finansuoja? Finansuoja ir daug didesnes nesąmones. O čia kultūra. Nebūkite visiški materialistai.
@Taigi Pritariu. Išmetama nereiksmingiems dalykams, o čia meilės ir aistros šokis.
Kur dar galima zemiau nusirist nei kad tokia nesamone sukurt. Ale ziuriu dar ir yra durneliu kur ziuri sitas nesamones.
@Ilgas Taip,žiūriu,nervai kyla,kuo toliau tuo durniau....
Tik negalim atsistebeti,kieno projektas,kas ismaste su vojaza šokti nupeipeluams lietuviams ....tango.Parodija,žmonės tenykščiai žiūri kaip iš mėnulio nukritusius turistus.
Su sokiu partneres seimos vyrais manau susipazino intymiai.
Gražiausiai šoka Vycka Iron. Kaip Stelmužės ąžuolas...D:D:D:D
@Zina užtat kiek jausmo ir prisilietimų. Mokytis reikėtų švelnumo, dėmesio, empatijos ir viso kito. Mokytis tik vyrams, niekada to nebus per daug.
@Bet Biski negrabokai, bet jo sudėjimas kūno. Svarbu sveiki ir be traumų.
Nuo tikrai,kad neprastas,sakyčiau nepaprastas,kad tiek visos verkia.Labiausiai matyt tos,kurios jo agurką matė...Šaunuolis,gražiai soka
Manau, kad jis nera skirtas seimai ar kokiai konkreciai moteriai, jis yra visu, kaip plastakes visu, taip yra tokiu vyru. Dabar, kai uzsiaugino ilgus plaukus tai grazus, be plauku, tai nieko ypatingo.
Ne visoms moterims patinka vyrai per daug gamtos apdovanoti, kur toki smulkiai moteriai naudoti, cia jau, kaip bulius, tai karves reikia, gazelei ne kas su tokiu arkliniu butu. Cia as apie jo erotini video kur nuogas discorde yra.
Labai tikiuosi, kad po visko Monika Marija ras puiku vyra, nes ji nuostabi, o sis bus koks 50 moters meiluzis kol gales. Kaip neatsibosta moterys tiek keist, nesuvokt man to.
Šitą kaimietė iš Panevėžio tokia nesimpatiška susidėjo abu labu tokie pasidarė sau tokią reklamą laukys susigadino savo vardą visiems laikams
Bet jo šita tai tinka abu vienas kitam,abu kaimiečių kaimiečiai,,,,iš didelės raidės K,,,,,,

Skaitomiausios naujienos
Į viršų