Donatas Montvydas pristatė naują eurovizinės dainos variantą

Nors atlikėjas Donny Montell po praėjusių metų „Eurovizijos“ konkurso nuėjo toli į priekį, jo eurovizinis hitas „I‘ve been waiting for this night“ išlieka tarp lietuvių mėgiamiausių kūrinių. Šiandien pristatoma naujoji, vasarinė šios dainos versija.

36

„I‘ve been waiting for this night“ remiksą sukūrė muzikos prodiuseris Shavi, dirbęs su „Spotify“ platformoje taiklius įvarčius kalančia atlikėja Beatrich, DJ Jovani ir kitais.

(36 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Veronika Montvydienė parodė, kokią nuostabią dovaną gavo iš dukters

„Prieš tai buvo įvairių šios dainos variantų. Norėjau sukurti lėtesnę elektroninę versiją ir vasarišką atmosferą, kuri pasiektų žmones per radiją“, – sako Shavi.

Jam Donny Montell daina, praėjusių metų Stokholmo „Eurovizijos“ finale pelniusi 9 vietą, labai patiko, todėl asmeniškai susidūręs su kūriniu jautė malonumą ieškoti kitų kampų.

Sentimentus didžiajam konkursui vis dar jaučia ir pats Donny. „Nori nenori šitas gabalas man primena „Euroviziją“, gal ne tiek, kai jo klausausi, bet ypač stipriai, kai dainuoju, – sako atlikėjas, per pastaruosius metus atlikęs aibę skirtingų „I‘ve been waiting for this night“ variantų. – Pati dainos harmonija nepriklauso nuo dešimtmečių: grok ją kiek nori, melodija išlieka ta pati, skiriasi tik aranžuotės, skambesys. Mano nuomone, Shavi padarytas remiksas kitų modernių dainų kontekste skamba super, man patinka.“

REKLAMA

„I‘ve been waiting for this night“ versija pasirodo didžiosios „Eurovizijos“ savaitę, kai visi įnykę į šių metų Lietuvos atstovų – grupės „Fusedmarc“ aptarimą.

„Mes, žmonės, esame gana primityvūs sutvėrimai, rezultatai mums turi įtakos. Jei kažkam nepasiseka – visiems yra dėl ko paloti. „Fusedmarc“ gabalas „Rain of Revolution“ yra geras, klausomas, radijinis. Jie turi braižą, aš už juos balsavau. Gal tai ir ne hitas, bet daina – faina. Nemanau, kad dėl konkursinių rezultatų jie išsitrins tą gabalą iš savo kompiuterio. Viskas yra gerai. O „Eurovizijoje“ svarbi tik pirma vieta“, – sako Donny Montell.

Shavi sukurtą jo dainos „I‘ve been waiting for this night“ versiją galite įvertinti čia:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų