naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
14
Sandros Kairytės drabužių kolekcija (tv3.lt fotomontažas)

Spalvingą 2023 m. pavasario kolekciją pristačiusi dizainerė Sandra Kairytė sako, jog kurdama pirmiausia siekia, kad drabužis pats kalbėtų: būtų išskirtinis – originalaus modelio, kokybiško ir įdomaus audinio. 

14

Spalvingą 2023 m. pavasario kolekciją pristačiusi dizainerė Sandra Kairytė sako, jog kurdama pirmiausia siekia, kad drabužis pats kalbėtų: būtų išskirtinis – originalaus modelio, kokybiško ir įdomaus audinio. 

REKLAMA

Todėl ji jau daug metų kuria nepaisydama mados tendencijų ir standartų, stengdamasi išlaikyti savo braižą, tačiau kartu ir nustebinti klientes originalumu, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Klasika ir laisvalaikis – mano mėgstamiausi stiliai, todėl jie labiausiai ir atsispindi visoje  mano kūryboje. Kitaip tariant, kuriu klasikinius drabužius, kurie gali būti lengvai pritaikomi elegantiškam laisvalaikiui“, – sako naują pavasario kolekciją pristačiusi dizainerė.   

Naujoje Sandros kolekcijoje daug šiais metais madingos aviečių raudonio (viva magenta) spalvos, tačiau moteris įsitikinusi, kad visos spalvos yra madingos tuomet, kai būna tinkamai parinktos. Jos kurta šių metų pavasario kolekcija spinduliuoja drąsą, energiją ir stiprybę, pulsuoja optimistiškai nuteikiančiomis spalvomis.

REKLAMA

„Esu spalvų šalininkė, tad ir mano kūryba – spalvinga. Mėgstu gaivias, „skanias“, ryškias spalvas, taip pat tiek lygius tonus, tiek kontrastingus raštus. Nemažai dėmesio skiriu audiniams su žaismingais ir  įdomiais raštais bei ornamentais. Tvirtai tikiu, kad visos spalvos yra madingos tuomet, kai jos tinkamai parinktos.“ 

REKLAMA

Paklausta, be kokios detalės ar aksesuaro neįsivaizduoja šio pavasario, S. Kairytė tik šypteli: tai, kas yra madinga, nebūtinai yra stilinga ar tinka kiekvienai. Todėl, pasak jos, svarbiausia turėti savo stilių.

„Turint aiškiai išreikštą ir suformuotą stilių, galima laisvai derinti visas madingas detales, ar tai būtų šalis, skrybėlaitė ar bateliai. Mano nuomone, kiekviena moteris turi turėti bent vieną kokybišką kašmyro ar aksomo švarką ir šilko skarą“, – patarė dizainerė.  

REKLAMA

S. Kairytė – tvarumo filosofijos atstovė, kuriai kokybė kur kas svarbiau nei kiekybė. Būtent tvarumas jai yra svarbiausias gyvenimo kokybės ženklas.

„Tiek gyvenime, tiek kūryboje esu tvarios filosofijos atstovė. Todėl visada renkuosi laiko patikrintus audinius ir kurdama vadovaujuosi ne kiekybės, bet kokybės principu. Audinius perku iš garsiausių prekių ženklų fabrikų kolekcinių atraižų ir iš jų kuriu savo kolekcijas, taip gimsta vienetiniai ir neatkartojami modeliai“, – savo kūrybos išskirtinumą atskleidė menininkė. 

REKLAMA
REKLAMA

Sandra Kairytė sako, kad jos kurti drabužiai skirti moterims, ieškančioms kokybės, vertinančioms tvarumo principus, tačiau svarbiausia – jaučiančioms savo vertę.

Dažniausiai tai – laisvos, drąsios, pasitikinčios savimi, nebijančios išsiskirti ir  eksperimentuoti bei  mėgstančios spalvas ir naujoves moterys. 

Renkantis drabužius S. Kairytei svarbiausia – kokybė, patogumas ir išskirtinumas.

Pasak dizainerės, tai trys neatsiejami dalykai, formuojantys moters stilių ir įvaizdį.

„Labai svarbu, kad drabužio audinys būtų kokybiškas, natūralus bei lengvai prižiūrimas. Taip pat svarbu, kad dėvimas audinys nekeltų nepatogumų, todėl daug dėmesio skiriu jo sudėčiai.

REKLAMA

Kokybiškas ir patogus audinys yra tas, kuris nevaržo judesių ir yra lengvai prižiūrimas. Taip pat man labai svarbus ir drabužių sukirpimas bei apdirbimas.

Masinėje drabužių gamyboje apstu neužbaigtų siūlių, kreivo sukirpimo, o tai neleidžia mėgautis drabužio kokybe. Labai daug dėmesio skiriu audinio kokybei, todėl visuomet pirmenybę teikiu natūraliems audiniams, pavyzdžiui, natūralų šilką ar ploną vilną naudoju ne tik drabužio išorei, bet ir vidui, t. y. pamušalui.

Vadovaujuosi taisykle „geriau mažiau negu per daug“. Tad iš to paties audinio renkuosi kurti vos vieną kitą kartu derantį komplektą“, – sakė vienetinių drabužių kūrėja.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų