„Didžiojo šou burbulas“ poros – apie santykius, sužadėtuves ir pykčius

Kiekvieną pirmadienį ir penktadienį „Didžiojo šou burbulas“ gerbėjai kviečiame stebėti tiesiogines transliacijas su dalyviais, kurių metu jie ne tik pasipasakoja apie savo gyvenimą projekte, bet ir atsiveria apie konfliktus bei asmeninius išgyvenimus.

Šį kartą buvo kalbinami Violeta DaQueen, Gabija Radžiūnaitė, Žygimantas Petkus ir Augustinas Paulionis-Auggi. Poros paatviravo ir apie savo santykius.

Šią savaitę tarp Auggi ir Violetos kilo pyktis, pora nesutarė dėl pasirodymo detalių. 

„Man nebuvo netikėta, kad tai įvyko, man netikėta, kad tai įvyko taip vėlai. Abu esame karštos asmenybės, abu kalbame pakeltu tonu. Būtų blogai, jei kažkuriam iš mūsų būtų nesvarbų pasirodymai ir visi kiti dalykai, tada manau, problema būtų didesnė“, – atviravo Violeta.

„Susipykom, nes iki galo neišsiaiškinome visos idėjos. Išsiskyrė mūsų nuomonės ir galiausiai susipykome. Pasiuntėme vienas kitą, nešnekėjom, o vėliau atsiprašėme“, – juokėsi Auggi.

„Visko tarp mūsų būna, visokių pykčių, durimis trankomės, atskirai miegame“, – juokėsi šokėja.

„Jei Žygis nenori priimti mano kritikos, nenori būti taisomas, tada žinau, kad bus konfliktas. Esame susiginčiję projekte, nepasakyčiau, kad daug pykčių būna, bet mėgstame pasiginčyti“, – atviravo ir Gabija.

„Man būtų neįdomu, jei nebūtų pykčių“, – šypsojosi Žygis.

Prakalbus apie sužadėtuves, Violeta prisiminė akimirkas, kai Auggi paprašė jos rankos: „Auggis pasiūlė padaryt fotosesiją su visa šeima, aš apsirengiau paprastai ir visi išlėkėme fotografuotis. Atsistojau pozuoti prieš fotoaparatą, o Auggi sako „tau už nugaros šiukšlė, gal gali patraukti?“, atsisukau, o ten didelis rožinis vokas su užrašu „perskaityk mane garsiai“. Perskaičiau ilgą laišką, buvo parašyti nuostabus žodžiai, o laiško gale parašyta „atsisuk“. Aš atsisukau, o ten Auggis jau priklaupęs ant keliu ir laiko pliušinį meškiuką ir žiedą. Viską supratau, bet negalėjau tuo patikėti.“

REKLAMA

Žygiui pasipiršti padėjo artimieji: „Sesė važiavo iki Kauno, ėmė žiedą, vežė jį mažinti. Po to, kai ant scenos moviau žiedą ir drebėjo rankos, jis sunkiai užsimovė, išsigandau, kad per mažas, bet dabar matau, kad viskas gerai.“

Žiūrovai dalyvius ir jų gyvenimą gali sekti net 24 valandas per parą „Go3““, o visi tie, kas nori jiems užduoti klausimų bei sužinoti tai, ko „burbulo“ dalyviai dar nėra sakę, kiekvieną pirmadienį ir penktadienį 15 valandą yra kviečiami stebėti tiesiogines transliacijas „Didysis šou burbulas“ „Facebook“ paskyroje. Taip pat būtent čia jie kviečiami užduoti ir klausimus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų