Didžiausias 2017-ųjų skandalas: apie dėstytojo ir nepilnametės santykius kalbėjo visas pasaulis – naujausi kadrai

Prieš daugiau nei metus ši meilės istorija sukėlė didžiulį atgarsį žiniasklaidoje. Tuomet itin atviros okupuoto Donecko universiteto profesoriaus Viktoro Tolstych ir jo auklėtinės Margaritos nuotraukos pateko į viešąją erdvę, o 58-erių dėstytojo ir 18-metės santykiai sudomino visuomenę.

40

Daugelis komentatorių svarstė, kad profesorius pasinaudojo nepilnametės naivumu, arba, kad ši susuko vyresniam vyrui galvą, tačiau praėjus pusantrų metų panašu, kad jie nusiteikę paneigti išankstinius nusistatymus. Pora ne tik vis dar gyvena kartu, tačiau ir susilaukė sūnaus.

(40 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Dėstytojo ir nepilnametės santykių istorija nustebins: ne tik vis dar kartu, tačiau susilaukė ir vaiko

Primename, kad Ukrainos žiniasklaidoje aktyviai aptarinėta istorija prasidėjo nuo Margaritos asmeninių nuotraukų paviešinimo socialiniuose tinkluose, o jos tuometinis meilužis sulaukė kaltinimų pedofilija, mat jų draugystės pradžioje mergina dar nebuvo sulaukusi pilnametystės.

Skandalo sūkuryje atsidūrusi neįprasta pora sulaukė didelės pasipiktinimo bangos, tačiau, bent jau kol kas atrodo, kad jų santykiams tai nepakenkė. 40 metų skirtumas porai nesutrukdė susilaukti vaiko, o vietos žiniasklaidoje jie pripažįsta savo neblėstančią meilę vienas kitam.

Beje, pats profesorius nesistengė slėptis ir atsiriboti nuo užgriuvusio dėmesio ir noriai bendravo su visais smalsuoliais. Į vieno iš jaunuolių komentarą, kad „jis gerokai už tave jaunesnis, o merginos neturiu. Kur slypi paslaptis?“, jis atsakė: „Atskleisiu tau paslaptį. Moterys vyrus myli ne dėl amžiaus, dydžio, biudžeto ar pan. Stipriausia padorios merginos erogeninė zona – tai jos protas. Tobulėk pats, daugiau skaityk ir pasieksi pergalių su priešinga lytimi“.

Jų santykiai prasidėjo nuo vienos „pamėgtos“ Margaritos žinutės soc. tinkle, kurioje ji rašė apie pasiekimus moksleivių fizikos olimpiadoje. Ji pati pripažino, kad „buvo devintame danguje, kai pamatė kam patiko jos žinutė“, pradėjo sekti Viktoro paskyrą. Tuo metu ji suprato, kad šis užkietėjęs viengungis jai patinka.

Iš kaimo netoli Mariupolio kilusi mergina priėmė sprendimą stoti į Donecko universitetą, kuriame dėstė V. Tolstychas. Taip prasidėjo jų bendravimas.

REKLAMA

„Aišku, man jos dėmesys buvo labai malonus! O kai pradėjome bendrauti, aš supratau, kad ši jauna mergaitė jau asmenybė ir negalėjau nepamilti jos, – aiškino leidiniui „kp.ru“ vyras. – Aš jai pasipiršau.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų