Didžiausi Ritos Oros skandalai: Kardashian nenori prie jos sėdėti, draugės nutraukia ryšius, vaikinai – negali pakęsti

Dainininkė Rita Ora visai neseniai surengė didžiulę savo 30-ojo gimtadienio šventę ir dėl to įkliuvo policijai, mat pažeidė karantino taisykles. Moteris teigia supratusi, kad šitaip ją išdavė kažkas iš šventėje dalyvavusių draugų.

4

Tiesa, tai – jau ne pirmas skandalas, į kurią žvaigždei teko įsipainioti per pastaruosius metus.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Didžiausi Ritos Oros skandalai: Kardashian nenori prie jos sėdėti, draugės nutraukia ryšius, vaikinai – negali pakęsti

Skandalas su Beyonce dėl vyro

2016 metais Beyonce išleido savo garsųjį albumą „Lemonade“, kuris sukasi aplink neištikimybės temą – čia pasakojama istorija, kaip moteris buvo išduota savo partnerio.

Kaip vėliau paaiškėjo, tai nebuvo tik muzikinė istorija – visa tai iš tiesų sukrėtė Jay-Z ir Beyonce santykius. Dainoje „Sorry“ Beyonce dainuoja: „Jis manęs nori tik tada, kai manęs nėra šalia, tad geriau jau skambintų Becky su gera šukuosena“.

Netrukus visi ėmė spėlioti, kas galėtų būti toji paslaptingoji Becky? Daugybė gerbėjų iškart ėmė įtarinėti Ritą, mat ji visai neseniai buvo pasirašiusi sutartį su Jay-Z įrašų kompanija. 

Negana to, tokias kalbas, daugelio gerbėjų nuomone, paskatino ir pati Rita, mat socialiniuose tinkluose netrukus pasidalijo nuotrauka, kurioje vilki tik bikinį, puoštą citrinomis (kas daro užuominą į Beyonce „Lemonade“ albumą), o savo kaklą buvo papuošusi „J“ raide (daugelio manymu, tai reiškė Jay-Z).

Išsigandusi perdėto dėmesio, R. Ora suskubo gerbėjus patikinti, kad ji tikrai nėra toji Becky.

Nesutarimai su „eks“

Sakoma, kad nuo meilės iki neapykantos yra vos vienas žingsnis – būtent tuo galėjo įsitikinti ir Rita, kai 2015-aisiais plačiai nuskambėjo jos ir buvusio mylimoji Calvino Harris peštynės.

Kai pora pasuko skirtingais keliais, nepaisant to, kad abu dirbo prie Ritos muzikos, Calvinas nusprendė uždrausti jai naudoti bet kokią jų bendradarbiavimo medžuagą, negana to, nebeleido atlikti ir pagrindinio jos hito „I Will Never Let You Down“.

Tiesa, po 3 metų pora galiausiai vis dėlto išsisprendė. „Abiems labai palengvėjo, kad viską nusprendė palikti praeityje ir toliau judėti į priekį. Galų gale, jie kartu šauniai praleido laiką, deja, per išsiskyrimą visa tai buvo užmiršta“, – sakė artimi poros šaltiniai.

REKLAMA

Su Rihanna pykstasi jau ne vienerius metus

O štai su kita garsia dainininke Rihanna atlikėja pykstasi jau ne vienerius metus. Rihanna ypatingai supyko tada, kai Rita nufilmavo itin seksualų vaizdo klipą su Rihannos buvusiu vaikinu, Chrisu Brownu, kuris fiziškai prieš ją smurtavo.

Negana to, Rihanna yra uždraudusi Ritai atvykti ir į jos prabangų „Met Gala“ vakarėlį.

Kim Kardashian atsisakė sėdėti šalia Ritos

Didžiausiomis R. Oros gerbėjomis tikrai nebūtų galima pavadinti ir garsiųjų Kardashian-Jenner sesučių. Teigiama, kad merginos laiko pyktį ant Ritos dėl to, jog jos ir jų brolio Roberto Kardashiano skyrybos nebuvo pačios taikiausios.

Pora skirtingais keliais pasuko 2012-aisiais. Iškart po to Robertas apkaltino Ritą išdavyste, tačiau ji niekuomet tokių kalbų nekomentavo.

Teigiama, kad 2014 metais dėl šios priežasties Kim Kardashian netgi atsisakė šalia Ritos sėdėti „Music Video Awards“ apdovanojimų metu.

Vėliau Rita yra sakiusi, jog apie R. Kardashianą galėtų atsiliepti tik geriausiais žodžiais.

Draugystė su Dua Lipa taip pat nutrūko

O štai Ritą ir Dua Lipą sieja net keletas dalykų. Abi merginos kilusios iš Kosovo, taip pat mokėsi toje pačioje mokykloje. Deja, būtent panašumai jas ir išskyrė.

Teigiama, kad Dua Lipa galiausiai nusprendė nuo Ritos nusisukti todėl, jog jai pabodo nuolatiniai palyginimai. Sunku patikėti, tačiau šiuo metu jų ryšiai taip atšalo, jog jos netgi vengia viena kitos vakarėliuose.

„Gaila, nes anksčiau jos buvo labai artimos, o Dua dažnai kalbėdavo apie tai, kaip ji žavisi Rita. Dua netgi sakydavo, kad ateityje nori būti kaip Rita. O štai dabar ji stengiasi nuo jos atsiriboti – muzikos industrijoje visa tai nėra paslaptis“, – sakė šaltiniai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų