Delevigne atskleidė, kodėl susitikinėja su moterimi: puoselėja šiltus jausmus

Jau kuris laikas pasaulyje sklinda kalbos, kad viena garsiausių manekenių Cara Delevigne ir serialo „Jaunosios melagės“ žvaigždė Ashley Benson viena kitai puoselėja romantiškus jausmus. Šių kalbų neneigia ir jos pačios, tačiau daugumai kyla įtarimas: ar jos tikrai drauge?

8

Nors gražuolės ir viešai nepasakė tiesos, bet savo pasisakymais jos glumina savo gerbėjus.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Garsioji manekenė Delevigne pripažino: jau metus susitikinėja su moterimi

Ne gana to, abi dėvi žiedus, kurie primena sužadėtuvių žiedus. Taip pat Cara renginiuose labai mįslingai kalba apie savo draugę Ashley, pasakoja, kad ją myli, tačiau nėra aišku ar jos meilė yra tokia stipri, jog jos sumainytų aukso žiedus. 

Birželio mėnesį vykusiame renginyje, manekenė pranešė, jog merginos susitikinėja jau lygiai metus.

„Ji vienas iš žmonių, kuris mane privertė save pamilti, kai to reikėjo labiausiai, o man tai buvo išties reikalinga. Ji man parodė, kas yra tikra meilė ir kaip tai priimti, o tai yra kur kas sunkiau, nei galėjau pagalvoti. Myliu tave“, – stovėdama ant scenos sakė ji.

Po kiek laiko, jos žurnalistai paklausė, kodėl ji pagaliau išdrįso prisipažinti, jog tos pačios lyties atstovei puoselėja šiltus jausmus. Ši nedvejodama atsakė: „Nežinau, nes tai yra pasididžiavimas“, - teigė ji.

Taip pat ji apie savo draugę labai gražiai atsiliepė, sakė, kad jog ji yra ne tik gera draugė, bet ir labai rūpestingas žmogus. Jai padeda, kai būna sunku. Ashley parodė Carai, kas yra meilė ir kokia stipri ji gali būti. 

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad žinomumu Ashley nė kiek nenusileidžia Carai. Mergina išgarsėjo prieš keletą metų, kai suvaidino vieną pagrindinių vaidmenų seriale „Jaunosios melagės“.

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų