Daina Bosas atskleidė, kiek kartų vilki tuos pačius rūbus

Verslininkė, motina bei žinomas pramogų pasaulio veidas Daina Bosas visuomet atrodo pritrenkiančiai. Vargu, ar gerbėjai kada nors išvys ją netvarkingais plaukais, ne su priekaištingu makiažu, negracingą. Daina yra tikra dama ir tai įrodė ne kartą.

57

Neseniai vykusiuose muzikos apdovanojimuose „M.A.M.A.“ ji taip pat pasirodė nepriekaištingai. Su vyru Antanu Bosu bei dukra Maria Randers atvykusi moteris prabilo apie drabužius ir paneigė gandą, kad garsenybės kelis kartus tų pačių drabužių į ištaigingus renginius nedėvi ir būtinai turi nusipirkti kažką naujo.

(57 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Daina Bosas atskleidė, kiek kartų vilki tuos pačius rūbus: „Nesu pigių daiktų vartotoja“

„Ilgai renginiui nesiruošiau, bet galvojau, ką vilkėsiu tai netrumpai. Skyriau tam tikrai daugiau dėmesio, nei kokiam kitam renginiui“, – apie savo drabužius renginio vakarą kalbėjo žinoma moteris. Ji vilkėjo Juozo Statkevičiaus kurtą suknelę, švarkelį ir žavingus riešų papuošalus.

Paklausta, ar į tokius renginius Daina rengiasi ir jau ne kartą dėvėtus drabužius, ji nė nesusimąstė:

„Aišku! Aišku! Ir aš apsirengiu, ir va dukra tuoj atvažiuos vilkėdama mano suknele. Aš neturiu vienkartinių rūbų. Viską nešioju ne po kelis, o net po daugiau kartų, – prisipažino Daina. – Aš gerbiu kūrėjų darbus. Nesu pigių daiktų vartotoja. Žmonės turi krūvas rūbų, kur apsideda ir išmeta, tai pas mane taip nėra. Stengiuosi turėti daiktus su tam tikra išliekamąja verte.“

D. Bosas atskleidė, kad visgi į patį, kasmet besikartojantį renginį, ji neateitų taip pat apsirengusi.

„Racionalumas visada buvo mano kraujyje“, – nusijuokė Daina.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų