Buvusi „Olialia“ mergaitė – apie 37 valandas trukusi gimdymą ir ilgai slėptą vaikelio lytį: „Mums buvo staigmena“

Čikagoje jau šešerius metus gyvenimą kurianti buvusi „Olialia“ mergaitė, influencerė bei plaukų ekspertė Ieva Voveris su vyru susilaukė trečiosios atžalos.

Tiesa, pasak I.Voveris, trečiasis gimdymas truko 37 valandas, o vaikelio lyties pora nežinojo iki pat gimimo.

„Kiekvienas gimdymas ir nėštumas buvo skirtingas. Šis nėštumas skyrėsi nuo kitų kaip ir pats gimdymas. Viskas truko labai ilgą laiką –37 valandas“, – prisipažino moteris.

Beveik 75 tūkst. sekėjų turinti Ieva su gerbėjais bendravo net ir gimdymo metu: „Kiek galėjau, tiek stengiausi viską filmuoti ir visiems rodyti. Personalo aptarnavimas – kaip penkių žvaigždučių viešbutyje. Buvome vieni palatoje, nebuvo jokių pašalinių žmonių. atmosfera buvo atpalaiduojanti ir raminanti. Pačiame gimdyme personalą sudarė šeši žmonės.“

Tiesa, moteris iki pat vaikelio gimimo nežinojo jo lyties, I.Voveris prisipažįsta, kad visai šeimai tai buvo staigmena: „Vyrui smalsumas kilo daugybė kartų, o aš pati buvau įsitikinusi, kad mums gims berniukas. Sapnavau pranašiškus sapnus, galvojau, mamos širdis jaučia geriausiai. Turiu prisipirkusi berniukiškų daiktų, net buteliukai ir kiti daiktai turi mėlynus akcentus. Buvo siurprizas, kai gimė mergaitė, net klausiau kelis kartus, ar tikrai?“

Pora dukrelę pavadino Amelijos vardu, o žinią, kad gimė mergaitė I.Voveris pasidalijo įkeldama vaizdo įrašą socialiniuose tinkluose.

Primename, kad kelis mėnesius Ievai draugės iškėlė prabangią šventę, kurią puošė tūkstančiai balionų ir net 200 meškučių.

I.Voveris pasakojo, kad vakarėlį planavo beveik mėnesį: „Skelbiau konkursą, kas atspės, kiek meškinų bus mano vakarėlyje. Planavau apie 200, nežinau ir pati tikslaus skaičiaus. Turiu labai geras drauges, kurios aktyviai dalyvavo, specialiai pagal užsakymą buvo kepami saldėsiai meškiukų formomis, tortas iš Macarons sausainių.

Užsakėme specialų stalą ir kėdes, iš stalo vidurio sklido dūmai, pakabinome neoninį ženklą „Baby Voveris“, vėliau jį laikysiu vaiko kambaryje. Kabinome apie tūkstantį balionų, o jų viduryje meškučio kontūrai. Vėliau visus meškučius moterys galėjo neštis namo. 

REKLAMA

Maistą gamino šefas, taip palengvino šventę. Mano draugės gamino meškučius iš tikrų gėlyčių, buvo mėlyni ir rausvi aksesuarai taip moterys spėliojo, ko laukiuosi. Visas meškas rinkome apie du mėnesius, prisidėjo ir sekėjai gyvenantys Amerikoje.“

„Kūdikio sutiktuvių vakarėlis Amerikoje labai populiari šventė. Pastebėjau ir Lietuvoje tai populiarėja, sulaukiau daug klausimų iš savo sekėjų“, – pasakojo moteris.


Rašyti komentarą...
K
Kosmonautė
2021-05-13 21:24:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iš kur tokių kosmonautų pasaulyje imasi? "Keturias dienas šikti norėjau, bet apsimečiau, kad nežinau..." - kaip tokį veikėją pavadinti? Iškrypėliu? Ar iš karto idiotu?
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų