Buvęs Sveikatos apsaugos ministras atostogas leidžia su meiluže: nevaržomai vienas kitam rodo šiltus jausmus

Buvęs Sveikatos apsaugos ministras Mattas Hancockas dėl pavasarį paviešinto darbinio romano neteko ir šeimos, ir darbo posto. Keletą savaičių vengęs viešumos, šįkart M. Hanckokas užfiksuotas Šveicarijoje – maloniai laiką leidžiantis meilužės draugijoje.

Vyras ir jo nauja mylimoji Gina Coladangelo britų žiniasklaidos užfiksuoti pirmose bendrose atostogose. Kaip rašo „Mirror“, laiką jiedu leidžia biudžetiniame viešbutyje Villars-sur-Ollon kurortiniame miestelyje, kurio kaina parai – vos 87 svarai sterlingų.

Vis dar vedęs trijų vaikų tėtis M. Hancockas ir vis dar ištekėjusi trijų vaikų mama G. Coladangelo važiavo daugiau nei 550 mylių tam, kad galėtų nevaržomi vienas kitam rodyti jausmus. Manoma, kad atokesnį viešbutį pora rinkosi tam, jog išvengtų nereikalingo pašalinių žmonių dėmesio ir apkalbų.

„Daily Express“ praneša, kad porelė netoli Ženevos pastebėta antradienį. Jiedu smagiai laiką leido su bičiulių kompanija. Netruko pasipilti kalbos, kad vos prieš pusantro mėnesio šeimos namus palikęs M. Hancockas jau spėjo įsijausti į viengungio gyvenimą.

Naujienų portalas Anglija.today primena, kad gegužės 10 d. CCTV kameros užfiksavo Sveikatos apsaugos ministrą ir jo patarėją aistringai besibučiuojančius šalia kabineto durų. Vaizdo įrašas ir šokiruojančios nuotraukos paviešintos praėjus dešimčiai dienų. Dar po 48 valandų M. Hancockas atsistatydino iš užimamų pareigų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų