Buvęs Kardashian bei Westo apsauginis prisikalbėjo: grasina jam 9 mln. eurų ieškiniu

Visai neseniai buvęs realybės šou žvaigždės Kim Kardashian bei jos vyro Kanye Westo apsauginis papasakojo daug negirdėtų faktų apie porą. Dėl atskleistų jų gyvenimų faktų, jie ketina kreiptis į teismą.

6

Jie grasina jam 9 mln. eurų ieškiniu.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Buvęs Kardashian bei Westo apsauginis prisikalbėjo: grasina jam 9 mln. eur. ieškiniu

Neseniai buvęs apsauginis Steve'as Stanulis dalyvavo „Hollywood Raw“ podcast'o Daxo Holto ir Adamo Glyno įrašyme, kuriems jis papasakojo ne tik apie savo naują filmą, bet ir prisiminė apsauginio darbą, kurį dirbo Kim Kardashian bei Kanye Westui.

Anot jo, K. Westas turėjo „juokingų taisyklių“. Pavyzdžiui, prašė, kad jį sektų 10 žingsnių atstumu. Taip pat K. Westas supykdavo ant fotografų, jeigu šie neturėdavo laisvo laiko ir negalėdavo jo fotografuoti. Teigiama, kad reperis pranešdavo fotografams, kur ketina vakarieniauti, kad šie atvyktų į vietą ir jį nufotografuotų.

Taip pat apsauginis Steve'as Kanye'ą negailėjo kandžių replikų jam ir išvadino „godžiausia asmenybe savo praktikoje“.

Būtent dėl šių pasisakymų, K. Westas ketina paduoti jį į teismą. Apsauginio advokatas tikino, kad jis nepažeidė jokių susitarimų, todėl taip žinoma pora negali elgtis. 

Beje, tai ne pirmas atvejis, kai sutuoktiniai grasina buvusiam asmens sargybiniui. 2016 m. gegužės mėn. jie jau pareikalavo iš jo viešo atsiprašymo už tą kartą išsakytus žodžius.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų