Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
9
 Donato Montvydo ir Džordanos Butkutės duetas (nuotr. Organizatorių)

Ketvirtadienį Donatas Montvydas pristatė dar vieną į albumą pateksiantį naujausią kūrinį „17“, duetu įrašytą su Lietuvos popscenos karaliene tituluojama Džordana Butkute. 

9

Ketvirtadienį Donatas Montvydas pristatė dar vieną į albumą pateksiantį naujausią kūrinį „17“, duetu įrašytą su Lietuvos popscenos karaliene tituluojama Džordana Butkute. 

REKLAMA

Atlikėjai neslepia, kad buvo sunku išlaikyti šią paslaptį ir norėjosi garsiai dalintis sukurtu rezultatu. Kaip pasakoja pats Donatas, kūrinys yra apie jo paties mokyklos laikų meilę žmogui, kuris apie tai net nenutuokė. Turbūt nenutuokia ir iki šiol... Viskas taip ir liko tik jaunystės prisiminimuose, o dabar bus įmažinta ir šiame kūrinyje su dar vienu jam ypatingu žmogumi – Džordana, rašo pranešime spaudai.

REKLAMA

Šią istoriją išgirdusi Dž. Butkutė neslepia net susigraudinusi, o pačiam D. Montvydui negaili gražių žodžių: „Visuomet žavėjausi tuo, ką daro šis atlikėjas, bet mūsų muzikiniai žanrai skiriasi, tad apie kažkokius duetus nebuvo nė minties. Bet kai išgirdau kūrinį ir sužinojau, kad Donatas rašydamas jį net mintyse nuo pat pradžių girdėjo mano balsą, akimirksniu dainą įsimylėjau. Daina bei jos istorija mane palietė iki pat širdies gelmių“.

Abu atlikėjus retai kada galima išgirsti duetuose, todėl tai tapo jiems maloniu iššūkiu ir ypatingu siurprizu gerbėjams.

„Kai kažko imuosi, tai man turi turėti reikšmę, esu maksimalistas ir viskam ką darau, atiduodu visas jėgas, siekiant geriausio rezultato. Tad ir ši daina ne išimtis, vienintelę ką įsivaizdavau dainuojant kartu, buvo Džordana. Ji yra vienintelė tokio mastelio diva Lietuvoje“, – pasakoja D. Montvydas.

REKLAMA
REKLAMA

Popscenos karalienė Dž. Butkute neslepia, kad nors su Donatu muzikoje yra labai skirtingi, tačiau šioje dainoje jų balsai nuostabiai suderėjo.

„Dėl to labai džiaugiuosi, nes ir mano gerbėjai čia mane galės pažinti kiek kitokią, nei jiems įprasta. Šiuo metu ruošiame naują mano albumą, bet, prisipažinsiu, kurį laiką gyvenau tik su šia daina, su ja net užmigdavau. Ji man tapo tokia sava, prisiminiau ir savo jaunystės meilės istorijas, juk visi tokių turime. Mokykloje buvau įsimylėjusi savo fizikos mokytoją, bet juk irgi negalėjau savo jausmų atskleisti, tai būtų buvę neįmanoma. Jei kūrinys nebūtų manęs taip stipriai palietęs, tikrai nebūtų gimęs mūsų duetas.

Patikėkite, per savo karjerą esu gavusi daugybę pasiūlymų iš kitų atlikėjų dirbti kartu, bet šiam atsispirti nepajėgiau. Dabar, kai teko laukti premjeros, buvo taip sunku išlaikyti paslaptį, norėjosi ją skelbti visam pasauliui ir dabar dainos laukiu su tokiu gumulu gerklėje. Vadinasi, ji palietė iki širdies gelmių, neabejoju, kad panašiai ją išgirdę jausis ir kiti žmonės“, – pasakojo visų mylima atlikėja.

REKLAMA
REKLAMA

Niekas negalėjo pagalvoti, kad užkulisiai iš dainos įrašų studijos taps ir dainos vaizdo klipu.

„Užfiksuotos akimirkos tapo kur kas stipresnės, tad laikyti jas tik asmeniniame archyve – tapo gaila. Todėl šis klipas tarsi trumpas mūsų su Džordana draugystės dokumentinis filmas“, – apie dainos vaizdo klipo istoriją dalinasi Donatas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų