Būrėja iš kavos tirščių išpranašavo D. Bilevičiūtei nėštumą

Būrimas kavos tirščiais – kavos nuosėdų raštas ant puodelio dugno gali pranešti apie netikėtą artimo žmogaus mirtį arba būsimo vaikelio gimimą. Šį kartą būrėjos įžvalgos kavos tirščiuose suglumino žinomą dainininkę Dainą Bilevičiūtę, kuri išgirdo, kad netrukus ne tik išgyvens paauglišką meilę, bet ir turės susitaikyti su tos meilės rezultatu – būsimu nėštumu.

„Norėjau sužinoti, kokia laukia manęs kūrybinė ateitis, o štai išgirdau žadą atimančią naujieną”- šypsosi scenos atlikėja, kuri nedrąsiai būrėjos paklausė, ar ne per vėlu jai gimdyti vaikus? Likimo pranašautoja užtikrino, kad kavos tirščių piešinyje ji tikrai mato Dainos Bilevičiūtės nėštumą. Apie tai šį antradienio vakarą 20 val. pasakos LNK laida „Pasaulis X“ su Giedriumi Leškevičiumi.

Neseniai išgyvenusi skaudžius likimo smūgius, Daina neseniai patyrė dar vieną, tik ši kartą ne finansinį, bet kūrybinį fiasko. Siekdama išmokyti dainuoti Minedą, Dainą buvo nepelnytai apšmeižta. Minedas paskelbė visai Lietuvai, kad Daina prie jo priekabiauja ir nori jį suvilioti.

„Kai pradėjo kalbėti tokias nesąmones, supratau, kad reikalą turiu su blaivų protą praradusiu žmogumi“,– nežarsto komplimentų buvusiam mokiniu jo mokytoja, kuri iš tiesų artimiausiu metu pagal likimo pranašautojos iš kavos tirščių įžvalgas turėtų suvilioti vyrą. Aišku, tai nebus MInedas. Būrėja patikino, kad tai bus vyras, kuris Dainai padovanos ne tik aistringą meilę, bet net ir namą.


Rašyti komentarą...
l
lina
2013-02-26 13:27:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai gal Minedas bus tevas:))
Atsakyti
0

R
Roma
2013-02-26 14:20:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vargšė ta Bilevičiūtė...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų