Rašyti komentarą...
Kaip mazi vaikai,
Perpisciau ta kuris ten aiškina su isvalymu
@Sau Aš taves laukiu pabandyk perpisti! Butu įdomu pasižiurėti pemenėli!
Aš apie Indrę turėjau lb gerą nuomonę, bet db po to įvykio ji krito veidu į purvą. Tiesiog neįtikėtina, kokia skandalistė. Nespėjo kojų sušilti, manau, kad visi pasibjaurėjo jos poelgiu. Netikiu, kad ji išsilaikys, varys namo, akiplėša.
bet tai naujokei Indrei su psichika negerai,kokia jos burnytė,keiksmažodžiai 3-4 aukštų,o isterija,o rėkimas,o žodynas tik bliksi,kaukia o dar vaikus mokina,atseit pedagogė tai kaip šitaip nesivaldyt,ten net tie vyriokai keiksmais jai nei iš tolo neprilygsta,va kodėl jos tas draugas neveda,matyt bijo,galvą vienodai kažkodėl drasko ilgais nagais
Kaip jinai teigia, kad nepylė jeigu akivaizdžiai išpilą taure ir dar paleidžia į jį tą taure. Man jina nestabilios psichikos.
Nepatinka tas Norbertas. Tikra laidos geda, nerimtas, neidomus, tyciojas is dalyviu, kvaili bajeriai, budulio elgesys. Nei isvaizdos, nei kulturos neturi, vaiksciojantis chamas. Gaila naujokes. Balsuoju tik uz Indre ir Mia.
Gaila Indres. Pirmas pradejo tas zombio isvaizdos dalyvis prie jos kibt. Jum atrodo normalu, kai suauge zmones naujokei gadina rubus, teplioja dantu pasta duru rankenas. Ka ji turejo tylet arba juoku palaikyt tokius degeneratu elgesius:/
Cia tik discordo ligonems normalu tyciotis is zmoniu ir elgtis, kaip svolaciams. Vargsas dalyvis atsirado, pats pradejo kvailiot ir tyciotis. Negrazu taip su moterim elgtis, tegu dziaugias, kad isvis i snuki negavo, nes kita moteris uz patycias voztu. Kaltas tas kas pirmas pradeda, o ne kas ginasi. Bet discordo degradem normalu gint patycias ir besityciojancius zmogenus.
Kai kurios laidos tokios bevertės: nei žiūrėt, nei klausyt.Bando kažką kopijuoti nuo užsienietiškų laidų, savai kūrybai režisieriams trūksta fantazijos ir meistriškumo.Nebeįdomi televizija, dar ir prikišta tų pačių įgrįsusių reklamų.
Niekam neidomus tas burbulas, gaila, kad ten atsirado netgi tokie saunus jaunuoliai kaip Norbertas, na vaidyba lieka vaidyba, geros Sveikatos visiems dalyviams
@Skaitytoja matyt ne toks jau ir šaunus tas Norbertas.
Chamas ir pasikėles vaikis tas Norbertas
Chamas ir pasikėles vaikis tas Norbertas
@Skaitytoja Norbertas dar piemenėlis kuris vaidina vyra! Nesubrendes elgiasi kaip mažvaikis! Matyt tu irgi dar prie mažvaikiu užtat ir patinka! Norberto mandagumas tai apsiuliutus nulis. Vaikas tyčiojasi iš suaugusios moters, negėda tau Norbertai ir dar prieš moteri! Gautum tu nuo manes skuron gerai už tokius bajerius!
Į viršų