Bunkė – apie naujai pradėtą verslą, iškilusius pavojus ir mylimojo pagalbą: nežinau, ar ten buvo konkurentų, ar piktavalių darbas

Atlikėja Natalija Bunkė šiuo metu pasinėrė į dar vieną veiklą. Visai neseniai ji atidarė elektroninę parduotuvę „Home decor by NB“. Pašnekovė pasidalijo ne tik parduotuvės džiaugsmais, tačiau papasakojo, kad jau pirmosiomis dienomis susidūrė su tam tikrais sunkumais.

Interjero parduotuvėje galima įsigyti visko: nuo miegamajam skirtų dekoracijų iki Kalėdinių puošmenų.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Bunkė – apie naujai pradėtą verslą, iškilusius pavojus ir mylimojo pagalbą: nežinau, ar ten buvo konkurentų, ar piktavalių darbas

N. Bunkė jau ir seniau savo kurtas puokštes pardavinėdavo socialiniame tinkle. Tačiau dabar visą tai persikėlė į internetinę parduotuvę. 

„Anksčiau puokštes pardavinėdavau feisbuke. Turėjau susikūrusi puslapį ir ten jas pardavinėjau. Nemanau, kad čia rimta buvo. Seniai tai reikėjo padaryti. Seniai viską reikėjo perkelt į virtualią erdvę, kur žmonės galėtų kelių mygtukų paspaudimu įsigyti prekes. Aš apjungiau ten visko labai daug. Nuo pavasario pradėjau kurti žvakes, stalo padėkliukus ir t.t. Tas prekes dariau, užsakinėjau. Ilgo proceso dėka, pagaliau, kad tai įvyko. Parduotuvę turėjau atidaryti rugsėjo mėnesį, bet atidariau tik dabar“, – pasakojo atlikėja.

Nepaisant to, kad jau turi nemažai klientų, tačiau atskleidė, kad pirmąją atidarymo dieną ji susidūrė su tam tikrais sunkumais. Kažkas bandė „nulaužti“ atlikėjos parduotuvę. 

„Turėjome tam tikrų atakų. Nežinau, ar ten buvo konkurentų, ar piktavalių darbas. Pirmą dieną, kuomet atidarėme elektroninę parduotuvę, tada atakavo mus be sustojimo. Bandė ją „nulaužti“. Ten buvo robotukų netikros atakos. Jos siuntė tam, kad užlaužtų svetainę. Pirmą dieną ir dėl srauto, ir dėl šių atakų – nebuvo galima atidaryti svetainės puslapio. Visi vienu metu bandė prisijungti prie svetainės, todėl ji ir užlūžo. Nerealu buvo tokius srautus atlaikyti“, – kalbėjo ji.

Dabar moteris stengiasi kuo daugiau laiko praleisti pakuojant prekes, mat sulaukė tikrai daugybės užsakymų: „Visas kambarys yra užkrautas siuntomis. Atvažiavo vienas kurjeris ir juokavo, kad reikia atvežti didesnę mašiną. Žmonės labai laukė prekių. Jie jau iš anksto žinojo, kuo prekiausiu, nes viskuo dalinausi socialiniame tinkle. Labai daug patarimų dalinu socialinėje erdvėje, o dabar žmonės jau gali tai įsigyti.“

Natalija nepabūgo ir to, jog dabar pasaulyje vyrauja koronavirusas. Daugelis verslų bankrutuoja, o žmonės stengiasi taupyti turimus pinigus.

REKLAMA

„Jeigu tiki tuo, ką darai, tuomet verslas tikrai nežlugs. Manau, kad kiekvienas verslas turi ieškoti išeičių ir prisitaikyti. Suprantama, kad pandemijos metu kaip tik visa prekyba vyksta internetu. Faktas, kad ir interjero visokios prekės keliasi į internetą“, – dėstė savo mintis ji.

Tiesa, nors Natalija visai neseniai atidarė internetinę parduotuvę, tačiau jau sulaukė daugybės kalbų. Svetainėje galima įsigyti nepigias aromatines žvakes. Mažos kaina – 40 eur., o didelės – 50 eur. Žmonės ėmė klausinėti, kodėl šios žvakės yra tokios brangios?

„Jos yra sojų vaško žvakės. Rankų darbo žvakės. Jų negamino kažkokie robotai. Visą tai kainuoja... Nėra daikto, kurį aš gaučiau nemokamai. Visi daiktai sumuojasi, todėl žvakės kaina išauga. Visą tai gaminome Lietuvoje. Mes gi negaminome prekių Kinijoje. Man norėjosi padaryti gerą produktą, lietuvišką produktą. Visą tai man išėjo ir aš labai tuo džiaugiuosi“, – atskleidė pašnekovė.

Apie tai, kodėl žvakės yra tokios kainos, Natalija papasakojo ir socialiniame tinkle.

„Naudojamos tik aukščiausios kokybės vaškas. Jų galima rinktis net iš 5. Mes naudojame patį brangiausią, tarptautinius standartus atitinkantį vašką, kurio sudėtyje nėra naftos, dėl šių priežasčių mūsų žvakes galima saugiai deginti esant mažiems vaikams namie, ar šiaip jautriems žmonėms, nes degant neišsiskiria kancerogeninės medžiagos ir saugoma jūsų sveikata. Mes naudojame sertifikuotą, maistui skirtą stiklą, todėl išnaudojus žvakę, galima jį panaudoti toliau namams (laikyti smulkius daiktus, saldainius ir panašiai). Dagtis yra mažiausia, bet svarbiausia žvakės detalė, nes mes rinkomės tik organišką, brangią dagtį, kurios sudėtyje nėra švino siūlų. Tai labai svarbu, nes žvakės, kurios yra po kelis eurus, dažnai dagtys su švinu. Dėl to gražiai dega, bet itin kenkia sveikatai, skatina lėtines ligas. Todėl brangi žvakė su brangiomis žaliavomis yra investicija į sveikatą“, – instagarmo istorijoje rašė moteris.

REKLAMA

Žmonės, kurie nekantrauja įsigyti šias prekes, gali nuvykti į fizinę parduotuvę, kuri yra įsikūrusi Savanorių pr. 178 F, Vilniuje. 

„Galimas prekių atsiėmimas vietoje. Vietoje yra prekių ir jas galima įsigyti. Aišku, kad čia nėra „Akropolis“, todėl didelių srautų nėra. Ateina po vieną žmogų ir gali įsigyti prekių“, – sakė Natalija.

Natalijai prie šio verslo padeda ir mylimasis Edgaras: „Dirba kartu ir Edgaras. Jis yra ir direktorius, ir buhalteris, ir viskas viename. Aš esu tik vizualas ir idėjų generatorius. Visų produktų kūrėja.“

Baigdama pokalbį apie elektroninę parduotuvę, ji intrigavo, kad čia bus ir daugybę Kalėdinių akcijų bei kitokių staigmenų: „Jau dabar yra labai daug Kalėdinių dekoracijų. Gaminame daug įvairiausių rankų darbo žaisliukų... Daug visko prisigalvojome. Bus tikrai akcijų. Kol kas esame nauji. Reikia tik įsivažiuoti ir tikrai jų bus. Reikia šiek tiek laiko.“


Rašyti komentarą...
V
VILMA
2020-11-04 01:15:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
O AŠ PASIDŽIAUGSIU UŽ NATALIJA, KAD JI DARO TAI IR UŽDIRBA.IR DŽIAUGIUOSI, KAD TURI SEIMĄ.IR YRA RAMYBĖ. VISKAS ŠAUNU.ŠAUNUOLĖ
Atsakyti
-12

G
Gražu
2020-11-04 05:35:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sėkmės! Šaunuoliai.
Atsakyti
-12

O
Ona
2020-11-04 04:51:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Idomiausia ar pati daro tas zvakes savo rankom
Atsakyti
-9

SKAITYTI KOMENTARUS (41)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų