Autobuso vairuotojas Filas Openšo (Phill Openshaw) pasipiršo savo draugei Sem Vudvord (Sam Woodward), pasiūlymą tekėti įvedęs į tarp Dorseto (Dorset) ir Viltšyro (Wiltshire) grafysčių kursuojančio autobuso švieslentę.

Kaip rašo Britanijos laikraštis „Metro“, vietoj informacijos apie stoteles F. Openšo įvedė į autobuso švieslentę tekstą „Sem, ar tekėsi už manęs?“ Vėliau jis privažiavo prie stotelės, kurioje mergina po darbo laukė autobuso. Kai Sem perskaitė užrašą, Filas išlipo ir įteikė jai sužadėtuvių žiedą. S. Vudvord sutiko tekėti už savo vaikino. Kada ir kur vyks vestuvės, neskelbiama.

„Metro“ pažymi, kad Britanijoje pastaruoju metu tapo madinga pirštis neįprastu būdu. Štai, pavyzdžiui, visai neseniai romantikas Džeisonas Dženkinsas (Jason Jenkins) savo draugei Melisai Boven (Melissa Bowen) nusiuntė sužadėtuvių žiedą, kurį atskraidino pelėda. Boksininkas Visentė Eskobedas (Vicente Escobedo) pasipiršo bokso ringe, tiesa, po pralaimėtos kovos. O šių metų vasarą vienas britų menininkas paprašė mylimos moters tekėti ant sienos nupiešdamas grafitą su tekstu: „Ar tekėsi už manęs?“


Rašyti komentarą...
k
kora
2011-03-12 20:18:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
manau kvailais poelgis
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų