Britai laukia naujosios princesės Dianos: lažinamasi dėl vaiko lyties ir vardo

Šią savaitę Didžiosios Britanijos karališkosios šeimos atstovams pranešus džiugią žinią, kad Kembridžo hercogo princo Williamo žmona Kate laukiasi, britai spėlioja, kas taps trečiuoju eilėje Karališkojo sosto paveldėtoju. Gyventojų aistras kursto ir lažybų kontoros, pasiūliusios lažintis dėl naujagimio lyties ir vardo.

Daugiausia britų, kaip rodo interneto lažybų bendrovės „Unibet“ duomenys, tiki ir stato už tai, kad Williamui ir Kate gims dukra, o tėvai jai suteiks prieš 15 metų autoavarijoje tragiškai žuvusios princo Williamo motinos Dianos vardą. Dėl tokio dukters vardo lažinamasi mažiausiu santykiu – 5,00.

Kiti aukščiausiai vertinami galimi princesės vardai – Mary („Unibet“ lažybų koeficientas 7,50), Victoria (8,00), Alice (12,00) ir Elizabeth (15,00).

„Įdomu tai, kad nors statistiškai yra didesnė tikimybė gimti berniukui, dauguma besilažinančių tiki, kad Karališkieji jaunavedžiai susilauks mergaitės“, – sakė „Unibet“ bukmekeris Anthony Cousins.

Jeigu vis tik Karališkoji pora susilauktų berniuko, iš vyriškų vardų didžiausia tikimybė, kad jaunasis princas gautų Philipo (1-10), Richardo (1-15), Johno (1-12), George (1-10), Fredericko (1-15) arba senelio Velso princo Charleso (1-15) vardą.

Kol kas taip pat neatmetama tikimybė, kad princas Williamas ir hercogienė Kate gali susilaukti dvynukų, tačiau tokia galimybė vertinama vos 10-čia procentų.  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų