naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
14
Petras Gražulis, Birutė Navickaitė ir jų dukrelė Monika (tv3.lt fotomontažas)

Seimo nario Petro Gražulio dukrą auginanti Birutė Navickaitė atvirai prabilo apie prabėgusius metus ir duotą pažadą Naujiesiems metams.

14

Seimo nario Petro Gražulio dukrą auginanti Birutė Navickaitė atvirai prabilo apie prabėgusius metus ir duotą pažadą Naujiesiems metams.

REKLAMA

Naujienų portalui tv3.lt B. Navickaitė prieš pat Naujuosius metus pasakojo, kad šiemet patyrė tam tikrų sunkumų.

Pradėdama pokalbį apie šventes, Birutė pasakojo, kad greičiausiai Naujuosius metus sutiks su savo atžala: „Labai tikiuosi, kad šiemet Monikutė per šventes bus su manimi. Kas liečia tėčio planus – ar jis norėtų ją pasiimti šventems, ar ne – nieko nenutuokiu, nes paskutiniu metu visiškai nebendraujame.“

Paklausta, kokie gi buvo prabėgę metai, pašnekovė sakė, kad juos vertina teigiamai. „Manau, kad praėję metai man buvo visai neblogi. Darbingi ir nesunkūs“, – šyptelėjo ji.

REKLAMA

Pasak jos, šiemet buvo ir tam tikrų sunkumų: „Jei ir susidūriau su sunkumais, tai nebuvo nieko, su kuo nebūčiau susidūrusi ir anksčiau. Tiesiog su laiku išmokau neįveikinėti sunkumus, ne su jais kovoti ar priešintis, o tiesiog pakeičiau požiūrį į juos. Ir iš tiesų pastebėjau, kad su kiekvienu negeru dalyku ateity būna tik geriau. Ypatingai tai jaučiasi, kai kas nors tyčia bando pakenkti. Su laiku tai išeina tik į labai gerą.

Baigdama pokalbį apie prabėgusius metus, B. Navickaitė ir atskleidė, kokį pažadą sau yra davus Naujiesiems metams. „Sau pasižadėjau pradėti sportuoti, nors ir nelabai tikiu, kad šį pažadą sau ištesėsiu, bet kažką juk reikia pasižadėti tokia proga“, – kalbėjo pašnekovė.

Tai pagal tavo sapaliones, žmogus stovintis už prekystalio, skaitosi jau nebe žmogus, įdomu kokį tamsta darbą turi, gal kokiame banke dirbi? Nuastabi mergaitė, Birutė šaunuolė moteris auginanti tokia nuastabę mergaitę,Būkite laimingos ir nekreipkite dėmesio, ką pikti liežuviai plaka
kvaila. Garsi pavarde, vyras ne biednas, o gal... Apsiskaiciavo.
ir tos, kurios pardavineja zuvi, ir dar dukra augina. Jei nebutu tokiu "naujienu", zurnalistai liktu be darbo.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų