Bieberio žmona nutraukė tylą: prabilo apie vaikus

Pastaruoju metu ėmė sklisti gandai, kad dainininko Justino Bieberio ir jo mylimosios manekenės Hailey Baldwin šeima gali pagausėti. Ir nors šias kalbas įkvėpė tik nekaltas gražuolės komentaras socialiniuose tinkluose, žmonės ėmė tikėti, kad tai – šventa tiesa.

12

Neiškentusi pagaliau prabilo ir pati manekenė.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Bieberio žmona nutraukė tylą: prabilo apie vaikus

Minėti gandai prasidėjo nuo to, kai po artimos savo draugės, milijardierės Kylie Jenner nuotrauka, kurioje matoma jos dukrelė Stormi, Hailey pajuokavo, jog ši turėtų nustoti kelti tokią kūdikių karštligę.

Gerbėjai pagalvojo, kad tai reiškia, jog Bieberis ir jo mylimoji taip pat svajoja apie vaikus, o kadangi jie susituokę jau metus, būtų pats metas ir jiems tapti tėbais.

Netrukus viena žiniasklaidos priemonė po H. Baldwin nuotrauka „Instagram“ viešai paklausė, ar tokie jos žodžiai gali reikšti, kad ji su Justinu taip pat svajoja apie vaikelį? Ir nors paprastai žvaigždės į tokius komentarus neatsakinėja, Hailey nusprendė nutraukti tylą ir viską paaiškinti.

„Tik žaviuosi savo draugės nuostabia dukrele. Tai tikrai nereiškia, kad aš pati netrukus turėsiu vaikų“, – rašė ji.

Tiesa, dar anksčiau vieno interviu metu Hailey ir Justinas atvirai pasakojo, kad jie išties svajoja tapti tėvais, tačiau tąkart net ir pats dainininkas patvirtino, kad kol kas tam dar nėra pasiruošęs.

Panašiai jis rašė ir savo „Instagram“ paskyroje, kai pasidalijo nuotrauka su žmona. „Dievinu pasimatymus su tavimi. Vieną dieną į tokius pasimatymus eisiu ir su mūsų dukromis. Tačiau kol kas dar neskubu – noriu mėgautis buvimu tik su tavimi“, – teigė J. Bieberis.


Rašyti komentarą...
B
Bla bla bla
2019-08-16 23:22:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tebams
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų