Beckham šeimai atėjo sunkūs laikas: Davidas – nebeįdomus, o Victoria praranda aibes pinigų

Nepaisant to, kad Beckhamų šeima yra puikiai žinoma visame pasaulyje, o daugelis galvoja, kad garsenybių neaplanko jokios bėdos, Victorios verslas įrodo ką kitą. 

4

Jau kurį laiką užsienio pramogų pasaulyje sklinda gandai, jog dizainerės mados namai išgyvena ne patį geriausią periodą, o dabar moteriai teko atsisakyti ir kai kurių pamiltų savo darbuotojų.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Beckham šeimai atėjo sunkūs laikas: Davidas – nebeįdomus, o Victoria praranda aibes pinigų

Pasirodo, kad per praėjusius metus Victoria patyrė net 14 mln. eurų nuostolį. Dėl šios priežasties jai teko atsisakyti privataus vairuotojo ir imti save visur vežioti pačiai, o taip pat sumažinti ir dalį kitų darbuotojų skaičiaus. Moteriai teko atsisakyti net floristės paslaugų, kuri puošdavo jos ofisą, nes visa tai taip pat buvo įvertinta kaip papildomos išlaidos. 

Negana to, žinoma moteris atsisakė netgi savo komunikacijos specialistės ir ryšių su visuomene atstovės – panašu, kad Bekcham mados namams tikrai atėjo prastas metas. 

Užsienio žiniasklaidoje rašoma, kad per pastaruosius 11 metų, V. Beckham įmonė neteko net 49 mln. eurų. Tiesa, besiremiant praėjusių metų informacija, nesisekti pradėjo ir Davidui – teigiama, kad jo žvaigždės statusas ima „nusidėvėti“. 

Ekspertų teigimu, jo galia darosi mažesnė dėl jo išvaizdos. „Jo įvaizdis nebe toks stiprus. Dabar jam 44 metai ir jo pinigų atsargos ima sekti“, – pridėjo jie.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad tai – ne vieninteliai sunkumai, su kuriais per pastaruosius metus tenka susidurti garsiai šeimai.

Dar kiek anksčiau buvo kalbama apie tai, jog Davido ir Victorios santykiai per tiek metų paprasčiausiai išsisėmė. Dar prieš kelis mėnesius futbolininkas užsienio žiniasklaidai išdavė, kad išsaugoti jųdviejų santuoką yra tikrai sunkus darbas.

Šis vyro komentaras virto nemažu smūgiu žmonai – buvo teigiama, kad ši dėl tokio viešo pažeminimo verkė net 2 dienas.


Rašyti komentarą...
L
Lkhh
2020-01-01 17:35:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Negi finansai visko pagrindas ? Kiti ir be milijonų sugeba būti laimingi ,gal tai ne jiems
Atsakyti
0

G
Gailestingas
2020-01-26 17:42:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai nuostabu.Pirmiausia ne piniguose laime.Kiek zinau,ne pernai apsizenijo,tai irgi viena iš rimtesniu priezasciu,kad nebeteikia dziaugsmo seiminis gyvenimas,nors buna ir priesingai.O del vairuotojo,gi esu girdejęs,kad yra dviraciu ar pan.Kaip sakoma,nereikia bijoti naujoviu ar keistis,zinoma,i gerąją pusę.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų