Beata Nicholson: net ir du virėjai šeimoje gali sutarti

Ar iš tiesų dviem šefams vienoje virtuvėje per ankšta? Garsi kulinarė, kulinarinių knygų ir tinklaraščio autorė vedėja Beata Nicholson įsitikinusi, kad viską galima suderinti, tačiau tam reikia nemažai pastangų. Jos ir vyro Tomo, restoranų „Jurgis ir Drakonas“ įkūrėjo, virtuvėje galioja savos taisyklės.

„Mes šeimoje išradome būdą, kaip dalytis virtuve. Kai gamina vyras, aš nesikišu, o kai virtuvėje sukuosi aš, atstumo laikosi jis“, – sako Beata. Apie dviejų virtuvės šefų santykius šeimoje Beata sako susimąsčiusi po filmo „Šimto žingsnių kelionė“. Jau šį šeštadienį, balandžio 4 dieną, 20 val. B. Nicholson sužavėjusio filmo televizinę premjerą išvys ir kanalo „TV1000 Premium“ žiūrovai. „Vos pamačiusi filmo anonsą, iškart susigraudinau. Jis tiesiog juvelyriškai nulipdytas, su tiek kampų ir vingių. Šį filmą norėčiau ir galėčiau žiūrėti su savo vaikų mokytojomis, tetomis ir anytomis, nes jame pavaizduota draugystė – šilta, palaikanti, įkvepianti, romantiška, kuri gali būti tarp visokio amžiaus žmonių. Ir tikri dalykai visada bus svarbiau už šlovę ir pinigus“, – sako Beata.

REKLAMA

„Šimto žingsnių kelionė“ – tai pasakojimas apie naivų kulinarą, turintį „absoliučią gastronominę klausą“. Išvykęs iš gimtosios Indijos, Hasanas su šeima apsistoja nuostabiame pietų Prancūzijos miestelyje ir atidaro savo restoraną. Nerūpestingas gyvenimas trunka tol, kol apie atvykėlį sužino atšiauri našlė, madam Malori (akt. Helen Mirren), „Michelin“ žvaigždute apdovanoto klasikinio prancūziško restorano šeimininkė. Netrukus įsižiebia dviejų virtuvių karas, į kurį įsitraukia visas miestelis.

Vis dėlto būtent „Šimto žingsnių kelionės“ idėja pakerėjo didžiuosius Holivudo grandus, mat jį prodiusuoti ėmėsi pats Styvenas Spilbergas ir Oprah Winfrey. Nenuostabu, kad juosta pelnė pasaulinį pripažinimą ir uždirbo beveik 90 milijonų JAV dolerių. Jo pagrindinė žvaigždė, „Oskaru“ apdovanota Helen Mirren, už šį vaidmenį šiemet nominuota „Auksiniam gaubliui“. Iš viso aktorės karjeroje – net 13 „Auksinių gaublių“ ir 4 „Oskaro“ nominacijos, iš jų laimėti trys „Auksiniai gaubliai“ ir vienas „Oskaras“.

„Tai moteriškas filmas, bet turėtų patikti ir vyrams, ir vaikams. Mane sužavėjo romantinė linija – aistringa jaunų žmonių meilė ir kitokia meilė, būtent vyresnių žmonių draugystė, bendravimas, artimi santykiai, gimdantys puikius dalykus“, – intriguoja Beata Nicholson.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų