Beata Nicholson: mes, lietuviai, niekada nemokėsime neįsižeisdami pasijuokti iš savęs

Be savo mėgstamiausios veiklos – maisto gaminimo ir knygų rašymo, Beata savo internetiniame tinklaraštyje nuolat apžvelgia savaitės įvykius. Nenuostabu, kad pro žinomos moters akis neprasprūdo neseniai įvykusi prabangi muzikos apdovanojimų ceremonija M.A.M.A. ir joje pasirodžiusios garsenybės.

Negailėdama ironiškų pastebėjimų, Beata surašė pastabas apie koncertą, o organizatoriams pasiūlė, jos nuomone, tinkamiausius vedėjus šiam šou. Įrašui pasirodžius internete pasipylė begalė komentarų, o tekste „užkabintas“ žinomas šalies dizaineris Beatai pasiūlė „eiti kepti kotletukų“.

TV3 televizijos „VIP“ laidos vedėjams Eglei Kernagytei-Dambrauskei ir Vaidui Baumilai Beata prisipažino seniai laukusi ko nors, iš ko ji galėtų sočiai prisijuokti.

„Perskaičiusi tą virtinę komentarų ir kotletų epopėją aš tikrai neįsižeidžiau, – juokdamasi sakė Beata. – Tokie jau mes esame, tie lietuviai, niekada nemokėsime neįsižeisdami pasijuokti iš savęs. Kiekvienas humorą supranta savotiškai, ne visi jį gali tinkamai pritaikyti. Pats sudėtingiausias žanras, manyčiau, yra humoras, o tie, kurie moka juokauti gerai, – yra be galo talentingi, tačiau tokių žmonių yra mažai.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų