Beata Nicholson apie savo anytą: „Mūsų santykiai yra puikūs!“

„Mano uošvienė tikras lobis! O lobį reikia giliai užkasti...“ Tokie ir panašūs juokai nuo senų dienų keliauja iš lūpų į lūpas. Laikai, kai anytos lyg tarnaites šokdindavo sūnų žmonas, o vyrams net oda pašiurpdavo išgirdus apie žmonos mamos apsilankymą, jau eina į užmarštį. O jei ir ne, viskas išmintingai glaistoma plačiomis, nors ir nelabai nuoširdžiomis šypsenomis. Žinoma, motinos savo vaikams visuomet nori visko geriausio, tačiau riba tarp gerų norų ir kontrolės dažnai gali būti peržengiama.

Visai neseniai TV3 filmo „Puolusių angelų miestas“ gerbėjai šypsojosi, o gal atpažino savo gyvenimą scenoje, kurioje legendinė aktorė Janina Matekonytė vaidino mero Dapkaus (akt. Alvydas Šlepikas) mamą, besisvečiuojančią pas sūnų ir bandančią gelbėti jį nuo žmonos (akt. Natalija Janičkina), o jos akimis – blogiausios marčios pasaulyje. Pati J. Matekonytė, kalbėdama apie situaciją seriale, juokėsi: „Kaip ir tikrame gyvenime, tokios pastangos atrodo tiesiog juokingos ir bergždžios...“

TV laidų vedėja, žurnalistė, kulinarinių knygų autorė Beata Nicholson, aktoriaus Mariaus Jampolskio žmona Renata Jampolskė ir žurnalistas, keliautojas Vytaras Radzevičius, kalbėdami apie savo antrų pusių mamas, tik šypsosi – visų jų santykiai puikūs! Apie savo anytas – atvirai iš žinomų žmonių lūpų.

„Apie uošvienes tauta prigalvojusi būtų ir nebūtų dalykų, - pasakoja V. Radzevičius. - Dažniausiai tai tie patys seni juokeliai, kuriuos vyrai vartoja, kai susiburia nepažįstama kompanija ar tiesiog nėra apie ką kalbėti. Nuobodybė. Man ir netinka tie bajeriukai, nes mano uošvienė man kaip antra mama“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų