REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
8
Aušra Štukytė (Fotobankas)

Iš Radviliškio kilusi šmaikščioji aktorė Aušra Štukytė (44 m.) žydruosiuose ekranuose matoma jau ne vieną dešimtmetį. Moteris vaidmenis kūrė ne tik seriale „Moterys meluoja geriau“, bet ir vienose pirmųjų televizinių humoro laidų.

8

Iš Radviliškio kilusi šmaikščioji aktorė Aušra Štukytė (44 m.) žydruosiuose ekranuose matoma jau ne vieną dešimtmetį. Moteris vaidmenis kūrė ne tik seriale „Moterys meluoja geriau“, bet ir vienose pirmųjų televizinių humoro laidų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Žiūrimiausia Lietuvos televizija TV3 šiemet švenčia 30-ąjį gimtadienį, dėkoja savo žiūrovams, o įspūdingą šventę atneša į kiekvieno namus. Antrąją šventinę laidą TV žiūrovai išvys jau šį sekmadienį, gegužės 28-ąją.

REKLAMA

Lietingą filmavimo dieną sutikta Aušra Štukytė prisiminė pirmuosius savo pasirodymus televizijoje bei kuriozus, lydėjusius filmavimus.

A. Štukytė TV3 televizijos ekranuose pasirodė dar 2000-aisiais, humoro laidose „Be tabu“ bei „Dzin“. Į laidą pateko ir kiti žinomi žmonės – Vitalijus Cololo, Oksana Pikul, Karolis Sakalauskas, Kristina Kazlauksaitė, Renata Kutinaitė. 

REKLAMA
REKLAMA

„Daug mąsčiau apie istorijas iš ankstesnių laikų televizijoje. Labai greitai bėga laikas. Dabar pažiūriu į senus „Moterys meluoja geriau“ kadrus ir vis stebiuosi: kokia buvau jaunutė mergaitė... Bėgantis laikas tik dar labiau pasimato pasižiūrėjus į filmuotą medžiagą ir nuotraukas. Gyvenimas toliau eina savo vaga, kasdien nesvarstai, kiek jo čia prabėgo ir kiek tau šiame pasaulyje dar liko. Tokios šventės – pats džiaugsmas“, – kalbėdama apie televizijos gimtadienį sako ji.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Aktorė prisimena ir tuos, be kurių TV3 šiandien turbūt nebūtų:

„Gera ekranuose vėl pamatyti tuos, su kuriais keliai susikirto. Yra ir išėjusių žmonių, kuriuos smagu prisiminti. Tiek Vytautas Šapranauskas, tiek Vitalijus Cololo buvo didelės širdies žmonės, kurie paliko savo pėdsaką tiek gerbėjų, tiek kolegų širdyse.“

REKLAMA

Kuriozai ir linksmi nutikimai

Paklausta apie netikėtumus bei kuriozines situacijas laidų filmavimo metu, pašnekovė neslėpė, kad sykį befilmuojant humoristinį siužetą įvyko netikėtumas.

„Prisimenu vieną juokingą momentą, kuomet filmavome laidą „Dzin“ Turkijoje. Tada mano kolega Julius Žalakevičius vaidino mano vyrą, mes plaukėme mažyte jachta, kai jis pradėjo man sakyti: „Žiūrėk, žiūrėk, delfinai!“ Aš, kaip žmona, su susidomėjimu pradėjau klausinėti kur. Jis, rodydamas, kurioje vietoje tie delfinai, po truputį mane pradėjo stumti norėdamas galutinai išstumti už borto.

REKLAMA

Mano partneris taip įsijautė, kad aš rimtai vos neiškritau, pusė mano kūno buvo už borto, vos laikiausi įsispyrusi kojomis. Taip gerai ėjo vaidybinė scena, kad režisierius mūsų nestabdė“, – nuotaikingą įvykį prisiminė aktorė.

Nors moteris baigė aktorinio meistriškumo studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, ji save išbandė ir televizijoje. Prisimindama pirmuosius darbus laidoje „Be tabu“, ji kalbėjo, kad televiziją aukšto lygio aktoriai tuomet vertino ne itin palankiai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Vienas mano pirmųjų pasirodymų televizijoje buvo laidoje „Be tabu“. Tuomet scenas jai rašydavo Džiugas Siaurusaitis. Kurdavome mini skečus apie Lietuvos aktualijas. Aš, atėjusi iš akademijos, buvau rimta aktorė. Televizija tuo metu buvo tarsi šešėlis, iš dėstytojų ir aukšto lygio aktorių nuolat girdėjau, kad į televiziją eidamas susigadinsi reputaciją. Tada buvo toks laikas, kuris jau pasibaigė.

REKLAMA

Grimerių tada neturėjome, ir, pamenu, atėjo po filmavimo prie manęs Džiugas, ir paklausė: „Gal galėtum šiek tiek pasidažyti?“, – juokiasi ji. – Supratau, kad pilkas bei nuvargęs akademinio aktoriaus veidas televizijai visai netinka.“

Paklausta, ko gimtadienio progai palikėtų televizijai bei jos žiūrovams, Aušra tikina: ryšio ir bendradarbiavimo.

REKLAMA

„Linkiu, kad ryšys tarp žiūrovo ir televizijos išliktų stiprus. Noriu, kad žengtume koja kojon su laiku ir neužstrigtume ankstesnėse aktualijose. Dar noriu palinkėti drąsos, kad nebijotume kažko keistesnio ar neįprastesnio. Nes žiūrovas įvertins tai, kas padaryta iš širdies.

Žiūrovui noriu palinkėti nebijoti dažniau suteikti atgalinio ryšio. Tegul rašo laiškus, skambina prodiuseriams, generaliniam direktoriui ir sako, ko jie jaučiasi ir ko pasiilgo, nes tik tokiu būdu augs pats žiūrovas ir televizija“, – šypteli pašnekovė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Šiemet 30-ąjį gimtadienį mininti žiūrimiausia Lietuvos televizija TV3 dėkoja savo žiūrovams ir nuo gegužės 21-osios tokią pat įspūdingą šventę sukurs kiekvieno iš jų namuose. Tris sekmadienius iš eilės praleiskite su ryškiausiomis visų laikų televizijos žvaigždėmis, legendinėmis jų istorijomis, žaidimais ir geriausiais pasirodymais. Ne tik prisiminkime tai, kas jau buvo, bet ir kartu kurkime gražias akimirkas ateičiai. Tegul tęsiasi žiūrėjimo džiaugsmas!

„TV30 gimtadienio šou“ – sekmadieniais, 19.30 val. per TV3!

 

Ausra Stukyte - viena is tu aktoriu, kuria stebeti vaidinancia - vienas malonumas.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų