Atviras buvusio princesės mylimojo interviu: pažėrė netikėtų detalių apie skandalais apipintą įvykį

1995-ųjų rugsėjis buvo vienas svarbiausių mėnesių princesės Dianos gyvenime. Jau buvo praėję beveik 3 metai, kaip ji ir princas Charlesas buvo nusprendę pasukti skirtingais keliais, o taip pat būtent tuo metu jos brolis Dianą supažindino ir su vienu ypatingu žmogumi, žurnalistu Martinu Bashiru.

6

Panašiu metu ji susipažino ir su savo būsimu vaikinu, širdies chirurgu Hasnatu Khanu.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Atviras buvusio princesės mylimojo interviu: pažėrė netikėtų detalių apie skandalais apipintą įvykį

Tų pačių metų rugsėjį jiedu nuėjo ir į pirmąjį pasimatymą. Nepaisant to, kad chirurgas dirbo po 90 valandų per savaitę, netrukus tarp jo ir princesės įsiplieskė jausmai ir truko beveik 5 metus. Pora išsiskyrė likus 5 savaitėms iki tragiškos Dianos mirties.

Kol ėmė vis daugiau laiko praleistu su Khanu, Diana davė ir skandalingąjį „Panoramos“ interviu. Apie jį kalbama iki šiol, negana to, žurnalistas Bashiras kaltinamas dokumentų suklastojimu, kad tik taptų artimesnis su Diana. 

Tuo tarpu jos mylimasis Khanas, nepaisant to, kad draugavo su viena populiariausių visų laikų pasaulio moterų, išliko ganėtinai privati asmenybė. Vis dėlto neseniai jis nusprendė papasakoti ir savo versiją bei ryšį su princese Diana.

Buvęs Dianos mylimasis sutiko su princesės broliu, kuris tikino, kad minėtas žurnalistas prieš princesę panaudojo melagingas taktikas

„Viena žaviausių jos savybių buvo jos pažeidžiamumas. Tai privertė žmones ją mylėti. Vėliau supratau, kad Martinas pasirinko vieną iš jos pažeidžiamų savybių ir ja pasinaudojo. Jis Dianą labai įtikinėjo. Jis kalbėjo apie tai, kad yra iš BBC, yra gerbiamas. Tačiau jis pripildė jos galvą nesąmonių, pavyzdžiui, kad auklė Tiggy laukiasi Charleso vaiko“, – sakė buvęs Dianos mylimasis Hasnatas.

Taip pat jis atskleidė ir tai, kad princesė žinojo, jog kiekvienas jos žingsnis yra stebimas rūmų, ir kad visi nori jai atsikirsti. Vis dėlto pasirodo, kad Diana nė karto nebuvo sukritikavusi karalienės.

REKLAMA

Įdomu tai, kad nors po garsiojo princesės Dianos interviu ji dar kurį laiką išliko su žurnalistu draugiška, galiausiai jie vis dėlto nustojo bendrauti. Kaip teigė jos buvęs mylimasis, to priežastis buvo princas Williamas.

„Jos berniukai buvo jos gyvenimo centras. Williamui nepatiko jos „Panoramos“ interviu ir jis jai pasakė, kad ji padarė klaidą. Tai ją nuliūdino. Tačiau jis buvo labai tiesmukas ir pasakė, kad žurnalistas nėra geras žmogus“, – prisiminė Hasnatas.

Hasnatas prisiminė ir savo bei žurnalisto pažintį. „Beveik iškart jis ėmė manęs klausti labiausiai asmeniškų dalykų apie Dianą ir mūsų santykius. Kodėl mes nesusituokėme? Kada mes ketinome tuoktis? Apie Bashirą buvo kažkas, kas man nepatiko. Pasakiau Dianai, kad jo saugotųsi“, – prisminė jis.

„Žinoma, nesu naivus. Suprantu, kad dalis Dianos norėjo duoti tą interviu, tačiau klausimas yra toks – jei ne itin aktyvus Martino Bashiro įtikinėjimas, ar ji kada būtų tai padariusi?“ – sakė jis.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad kai Hasnatas ir Diana susipažino, kai princesė ėmė itin domėtis širdies operacijomis.

Vis dėlto šiuos santykius ji slėpė kuo įmanoma labiau – apie tai žinojo tik artimiausi jos patikėtiniai. Buvęs vyresnis liokajus, Paulas Burellis yra sakęs, kad H. Khaną slapta yra ne kartą įvedęs ir į Kensingtono rūmus. Kartais tai darydavo net paslėpęs jį savo automobilio galinėje sėdynėje. 

„Policija manęs niekuomet nestabdydavo, tad įvesdavau jį pro galinį rūmų įėjimą. Būtent taip užsiliepsnojo jų romanas, o vėliau jie eidavo į pasimatymus net ir už rūmų ribų“, – dokumentinėje juostoje apie princesę Dianą sakė jis.

Tiesa, norėdama, kad niekas jos neatpažintų, Diana turėdavo kaip reikiant pasistengti. Ji ne tik persirengdavo tokiais drabužiais, kokių niekuomet nenešiotų, bet ir dėvėdavo perukus. Pora laiką leisdavo Soho rajone, džiazo klubuose, o Dianą labiausiai patraukęs Khano bruožas buvo tas, kad jam nė kiek nerūpėjo jos šlovė ir populiarumas.

REKLAMA

O štai turo į Pakistaną metu Diana slapta surado laiko susikti ir su savo mylimojo tėvais jo šeimos namuose. Kai žiniasklaida tai išsiaiškino, Khano tėvai teigė, kad jų sūnus ir Diana – tik geri draugai, tačiau jų artimos draugystės patvirtinimas sukėlė netgi dar daugiau dramos.

„Idėja, kad Velso princesė ištekės už gydytojo iš Pakistono ir ims su juo gyventi Pakistane paprasčiausiai buvo ne tai, ko mes tikėjomės“, – sakė karališkosios šeimos ekspertė Eve Pollard.

Teigama, kad aplankiusi Khano tėvus, Diana ilgai šnekučiavosi su jo motina – tai rodė, jog ji domisi galimybėmis apie santuoką su pakistaniečiu.

Tiesa, pats H. Khanas tokiu perdėtu žiniasklaidos susidomėjimu patenkintas nebuvo. „Jis nenorėjo jokio sąmyšio – paprasčiausiai norėjo būti širdies chirurgas. Ir tai galima suprasti“, – situaciją komentavo karališkosios šeimos fotografas Arthuras Edwardsas.

„Tokiam žmogui, kaip princesė Diana, sunku sukurti santykius su žmogumi, nes jis nuolat bus nagrinėjamas po mikroskopu“, – pridėjo jis.

1997 metais, susitikę Hyde Parke, Diana ir Hasnatas rimtai susiginčijo, o minėtas ginčas sudaužė moteriai širdį.

„Ji man pasakė: „Niekas niekuomet manęs nenorės. Niekas nenorė to bagažo, kuris ateina su mano gyvenimu.“ Galų gale, ji buvo teisi, nes pasirodo, kad jis nenorėjo gyventi tokiame auksinės žuvelės akvariume“, – sakė korespondentė Jennie Bond.

Kai jos santykiai nuėjo perniek, Diana pasiėmė savo sūnus – princus Harry ir Williamą – ir išvyko atostogauti į Prancūziją. Tam pasirinko artimo šeimos draugo, Mohamedo Al-Fayedo namus. 

Netrukus moteris suartėjo su jo sūnumi Dodi, ir nors tuo metu turėjo sužadėtinė Kelly Fisher, jo ir Dianos nuotraukos išplito po pasaulį. Netrukus jis paliko supermodelį, o buvęs Dianos mylimasis Khanas įtūžo, mat vis dar puoselėjo šiltus jausmus moteriai.

Buvęs Dianos liokajus teigė, kad jo nepamiršti negalėjo ir Diana, kuri kiekvienąkart jam paskambinusi klausdavo apie buvusį mylimąjį. „Ar ji matei? Ar buvai jo bare? Ar jis matė nuotraukas laikraščiuose? Ką jis pagalvojo? Ar jis pavydi? Hasnatas buvo įpykęs, kad Diana galėjo susidėti su kažkuo tokiu, kaip Dodi, nes jis buvo milijonieriaus sūnus, mergišius, Dianai netiko. Jis žinojo, kad jis – ne Dianai“, – sakė P. Burrellis.

Tiesa, vėliau Diana ir vėl susitiko su Khanu – pora viename parke buvo pastebėta vienas ant kito rėkiantys, nė vienas nenorėjo pasiduoti. Tačiau nepraėjus nė 24 valandoms, Diana ir vėl išskrido pas Dodi pratęsti romano, o jau netrukus, rugpjūčio 31-ąją, pakeliui į Paryžių jie abu žuvo avarijoje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų