Atlikėjas Stano netikėtai prisipažino apie nekaltybę

Televizijoje nedažnai matomą muzikantą ir dainų kūrėją Stano žiūrovai galėjo išvysti netikėtame amplua. Jis atliko vaidmenį TV3 komiškame seriale „Rezidentai“, kur vaidino pats save. Vienai dienai aktoriumi tapęs muzikos prodiuseris klinikos koridoriuose ne tik bandė atsiginti įkyrių gerbėjų, bet ir savo romantiškomis dainomis mėgino sutaikyti susipykusius įsimylėjėlius.

24

Stano buvo patikėta suvaidinti epizodinį ligoninės paciento vaidmenį. Kai su juo nusifotografuoti panorusios klinikos seselės prisipažino, kad nekaltybės neteko skambant Stano dainoms, jis nė kiek nesutrikęs atkirto: „Mergos, „nesiparinkit“! Žinokit, aš jau tūkstantį kartų šitą girdėjau. Man atrodo, kad aš pats nekaltybę praradau per savo „Sukasi debesys“.

(24 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Filmavimo kamerų apsuptyje – netikėtas Stano prisipažinimas apie nekaltybę

Pasak dainininko, su įkyriais gerbėjais jam yra tekę susidurti ir realiame gyvenime. Naktiniai skambučiai ir į pašto dėžutę plūstantys laiškai kadaise buvo jo kasdienybė. „Kai pradėjau muzikinę karjerą ir, kai mane pradėjo gatvėje atpažinti žmonės, aš sulaukdavau gerbėjų laiškų, neretai pasitaikydavo ir naktinių skambučių, todėl galvojau: „Kokie jie gerbėjai? Juk jie tik kenkia ir trukdo mano normaliam gyvenimui! Esu sutikęs ne tik malonių, bet ir įkyrių fanų“, – prisipažino Stano.

REKLAMA

Dainininkas atskleidė, kad medicinos seriale jam teko imtis ir meilės gelbėtojo vaidmens. Savo romantiškomis dainomis jis bandė sutaikyti susipykusius įsimylėjėlius – Džiugo Siaurusaičio ir Vlados Bičkutės kuriamus personažus. Stano įsitikinęs, kad muzika gali padėti išgelbėti priblėsusius jausmus: „Aš net neturiu abejonių, kad muzika gali suartinti žmones, padėti jiems susitaikyti. Esminis dalykas yra tas, kad muzika gali sustiprinti arba sukurti jausmus. Tai yra vienintelės priežastys, dėl kurių aš ir užsiimu savo darbu.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų