Atlikėjas Partikas pristato jautrią dainą: skiria ją dar negimusiai dukrai

Netrukus tėčiu tapsiantis Vytenis Alex Partikas pristato dainą „Tavęs belaukiant“.

8

Artėjant gražiausioms metų šventėms žmonės ima dar labiau tikėti stebuklais – ypač dabar, kai tiek daug nežinomybės, nerimo, išgyvenimų dėl ateities. Kad ir koks pasaulis būtų, kad ir kaip jis keistųsi, pamatiniai, svarbiausi dalykai išlieka, tai meilė ir jos kuriami stebuklai.

Jokia pandemija nesustabdys žmonių nuo meilės skrydžio, nuo jausmo, kai galvoji, kad nieko neįmanomo nėra, nuo džiaugsmo, kai užsimezga nauja gyvybė, rašoma pranešime spaudai.

Būtent taip šiuo metu jaučiasi žinomo dainininko, plaukų stilisto Vytenio Alex Partiko ir Justinos Partikės šeima. Jau šį pavasarį judviejų santuoką dar labiau sutvirtins į šį pasaulį atkeliausianti dukrytė.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Partikų šeimos kalėdinė fotosesija

Iš šalies žvelgiant, porai viskas einasi taip lengvai, lyg pats angelas būtų priglaudęs juos po savo sparnu, tačiau, pasak atlikėjo, buvo ir itin skaudžių akimirkų, kai juodu su Justina prarado jau užsimezgusią gyvybę:

„Gyvenimo svajonė, gyvenimo dovana bei džiaugsmas kiekvienam vyrui yra kūdikis. Tik ne visada gyvenime svajonė virsta realybe. Prieš beveik metus, praradome jau viduje užsimezgusią kūdikėlio gyvybę – 9 savaitę sustojo mūsų kūdikio širdelė.

Šis skausmas man, kaip būsimam pirmą kartą tėčiui, buvo be galo sunkiai išgyvenamas, dar ir dabar kartais sugrįžtu į tą laiką ir liūdesys tiesiog spaudžia krūtinę, neleisdamas kvėpuoti...

Bet prieš pat mūsų vestuves aplankė stebuklas. Gavome vestuvinę dovanėlę ir Aukščiausiojo –laukiamės mergaitės ir jau kopiame į penktą mėnesį. Esu tiesiog euforijoje, nes visada svajojau turėti mergaitę, pinti jai kasas ir dainuoti dainas“, – jautriais išgyvenimais dalijasi Vytenis, dabar su dar didesne meile, rūpesčiu ir džiaugsmu laukiantis susitikimo su būsima dukryte.

O šį laukimą įprasmino ne tik jaukia kalėdine šeimos foto sesija, bet ir daina, pavadinimu „Tavęs belaukiant“.

REKLAMA

„Tai daina, ilgai laukta, išmylėta, išsvajota, išjausta. Kiekvienas  dainoje parašytas žodis atitinka tikrovę – konkrečiai mano gyvenime įvykusius faktus... Labai džiaugiuosi, kad dainos sukūrimui subūriau stiprią muzikos dainų autorių ir prodiuserių komandą ir kibome visi į darbus.

Tekstą dainai sukūrė šiais metais radijo stoties „Lietus“ apdovanojimuose nominuota Rūta Lukoševičiūtė-Daudienė, melodiją dainai – melodijų meistras, nerealus dainininkas Sasha Song,  o aranžuotę – muzikos virtuozas Arvydas Martinėnas-Vudis.

Štai ir gimė nuostabus kūrinys „Tavęs belaukiant“, kuris yra išgyventas ir parašytas iš mano gyvenimo praeities ir ateities laiko rato“, – pasakoja Vytenis.

Vos išgirdęs dainą, Arvydas Martinėnas-Vudis pasakoja, kad ji išsyk „užkabino“.

„Kažkas joje yra tokio, kas itin traukia. Ypač sujaudino gilus tekstas – patys esam tėvai, žinome, koks didelis stebuklas vaikelio atėjimas į šį pasaulį, tad aranžuotę kūriau su ypatingu kruopštumu.

Džiaugiuosi, galėjęs prisidėti prie puikaus kūrinio, kuriame „užkoduota“ gražiausių emocijų formulė. Išgirdusi dainą, susigraudino mano žmona Sandra, tad tikiu, kad panašias emocijas išgyvens ne tik šios dainos klausytojos, bet ir klausytojai“, – įsitikinęs Arvydas Martinėnas-Vudis.

Partikų šeima, linkėdami kuo šilčiausių, jaukiausių ir prasmingų švenčių, kviečia pasiklausyti ir įvertinti kūrinį „Tavęs belaukiant“.

Dainą išgirsti galite čia:


Rašyti komentarą...
n
nu
2020-12-20 17:11:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
jau foto...
Atsakyti
-1

M
Marius
2020-12-20 19:04:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Trenkti, abu ir ko ce pilvą rodyt, per visą Lietuvą, Normalus tėvai nerodyti imtymu o čia pajamų 0,00 ir reklamuojasi kad pragyventi iš laiku. BAISU ABIEM SU GALVELĘ NEGERAI GYDYT REIK ABU!
Atsakyti
-2

L
Liena
2020-12-22 22:51:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Užsisakykit vieta gydymo istaigoj
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų