Atgijo Auksinių singlų ir albumų apdovanojimai: „Leon Somov&Jazzu“ yra neįveikiami

Trečiadienį, spalio 7 d., įteikti Auksinių singlų ir albumų apdovanojimai, kuriuos inicijuoja Lietuvos muzikos apdovanojimų M.A.M.A Patariamoji Taryba. Toks muzikinis įvykis vykdomas ne pirmą kartą, tačiau singlų apdovanojimai vykdomi po nemažos pertraukos. Trumpoje ceremonijoje susirinkusiems žurnalistams ir mažam būreliui žvaigždžių pranešti atlikėjai, kurių albumai ir singlai surinko tam tikrą peržiūrų ir perklausų skaičių, kad pelnytų platininius ar auksinius apdovanojimus.

28

(28 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: auksinių singlų ir albumų apdovanojimai

„Vyksta reikšmingi pokyčiai muzikos rinkoje. Vis mažiau įtakos turi albumai, vis daugiau dėmesio klausytojai skiria singlams, todėl šiandien mes į juos irgi kreipiame dėmesį. Paskutinis apdovanojimas už singlą buvo įteiktas prieš dešimt metų grupei „LT United“, o šiandien turėsime net keturis“, - pranešė „M.A.M.A“ patariamosios tarybos vadovas Vaidas Stackevičius. Kaip jis teigia, Lietuva atitinka pasaulines tendencijas, kur muzikoje dominuoja ne albumų, o singlų sertifikavimas.

Panašu, kad patį sėkmingiausią tandemą turi duetas „Leon Somov&Jazzu“, kurie prisidėjo prie visų keturių apdovanotų singlų atsiradimo. Šis duetas auksinius apdovanojimus laimėjo už „Lower than the ground“ ir „Ką tu su manim darai?“. Šis duetas prisidėjo ir prie grupės „Antis“ sukurto singlo „Nauji metai“, kuris irgi pelnė apdovanojimą.

REKLAMA

Pats šviežiausias singlas, kuris surinko tūkstančius peržiūrų, atitenka Monikai Linkytei už dainą „Po dangumi“, prie kurios taip pat prisidėjo atlikėja Justė Arlauskaitė-Jazzu ir prodiuseris Leonas Somovas. 

Tik Džordanos Butkutės albumas tapo platininiu, o apdovanojimas buvo įteiktas „M.A.M.A“  2014 apdovanojimų metu. Atlikėjas Marijonas Mikutavičius už savo albumą pelnė auksinį apdovanojimą, tačiau komisija tikisi, kad po atlikėjo turo šis albumas taip pat taps platininiu.

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų