naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
30
Asta Pilypaitė (tv3.lt fotomontažas)

Viena populiariausių ir žaviausių atlikėjų Lietuvoje Asta Pilypaitė pristatė naujausią dainą „Super vyras''. 

30

Viena populiariausių ir žaviausių atlikėjų Lietuvoje Asta Pilypaitė pristatė naujausią dainą „Super vyras''. 

REKLAMA

„Tai nuotaikinga, super premjera. Tai apie apie vyrą, kokių tikrai būna. O gal ir ne?“, – rašoma pranešime spaudai.

Asta Pilypaitė jau virš  trisdešimt metų didžiojoje scenoje, nepaliauja  džiuginti savo gerbėjų neblėstančiu žavesiu ir charizma.

Dainininkė dalyvavusi daugelyje konkursų ir festivalių, o viename iš jų  festivalyje Palanga,  Asta pelnė šlagerių karalienės titulą.  

Dainai „Super vyras'' žodžius ir muziką parašė legendiniai Paulius Stalionis  ir  Vudis.

Naujausią dainą galite išgirsti čia:

Metų nesureikšmina

Neseniai „Pasikalbėkim“ rubrikoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbino dainininkę ir muzikos pedagogę Astą Pilypaitę. Šiais metais moteriai sukako 50-imt. Kuo ši sukaktis jai svarbi ir ar Asta sureikšmina bėgančius metus? Kuo jubiliejus buvo ypatingas – juk didelės šventės dėl karantino surengti neįmanoma.

REKLAMA

„Tikrai nesureikšminu nei metų, nei skaičių, nes daug svarbiau, kaip jautiesi. O aš jaučiuosi labai gerai! Nors nerengiau jokios puotos, staigmenų gimtadienio dieną netrūko. Sulaukiau ir dovanų, ir gėlių, bet svarbiausia - dėmesys. Gavau sveikinimų filmuką, kuriame artimieji, draugai, kolegos man linki pačių gražiausių dalykų. 

REKLAMA

Sėdėjau tiesiog netekusi žado ir negalėjau patikėti, kiek daug nuostabių žmonių mane supa. Tačiau ypatingą dovaną įteikė dukros – įrašė dainą ir sukūrė video klipą. Mažesnioji dukra dainuoja, todėl iš jos galbūt galėjau tikėtis kažko panašaus, bet vyresnioji neturi nieko bendro su muzika, todėl jos dainavimas ypač nustebino,“ – šypsodamasi sakė atlikėja.

Asta jau daugybę metų yra įvardijama kaip viena gražiausių Lietuvos dainininkių. Ką jai reiškia išvaizda ir kaip pavyksta išlikti tokia jaunatviška? Atrodo, kad Astos grožis nepavaldus laikui – galbūt tai plastikos chirurgų rezultatas?

REKLAMA

„Jokiomis grožio chirurgų paslaugomis nesinaudojau ir nesinaudoju. Tiesa, esu atlikusi akių vokų korekciją, bet ne dėl grožio, o dėl praktinių priežasčių, nes darėsi vis sunkiau matyti. O už savo skaisčią odą galiu būti dėkinga tik tėvams – jų oda lygiai tokia pat. Taigi šiuo atveju genetika nulėmė, kad atrodau taip, kaip atrodau.

Visgi bėgant metams daugėja ir raukšlių, ir įvairūs išgyvenimai palieka pėdsakus veide, bet išvaizdos nesureikšminu. Atradau labai daug dalykų, kurie man teikia energijos, dovanoja gerą savijautą, pavyzdžiui, maudynės šaltame vandenyje ar pasivoliojimas sniege. Grūdinimasis iš tikrųjų turi didžiulę įtaką sveikatai. Ir, žinoma, požiūrio klausimas – kuo daugiau optimizmo, tuo gyventi lengviau“, – juokdamasi tikino dainininkė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų