Rašyti komentarą...
Lietuvaitė,buvusi šokėja
Lietuvaitė,buvusi šokėja
Stasiulytė kažkiek pašoka. Nu bet galėtų tvarkingai ir gražiai susitvarkyti tuos savo nušiurusius kelis plaukus, tai gal ir veidas kitaip atrodytų. Mes toks senas ir raukšlėtas
. Šiaip visada visos šokėjos daug dėmesio skiria šukuosenai. O čia, kaip būtų ryte iš lovos atsikėlus ir tiesiai į šokių aikštelę atbėgus
Nereikėtų jai lygintis prie Burbaitės ar tos kitos jaunos merginos. Negi pati peržiūrėjus įrašą nemato. Šiaip aš prieš ją nieko blogo neturiu. Šoka vidutiniškai, bet pašoka. Aktorė, pagal savo amžių, nebloga. Manau, kad dar porą sekmadienių išsilaikys. Linkiu tik sėkmės.

O kas tas vyrukas- raumenų kalnas, jam anglis kasti, o ne tango šokti...
bet jiems iki tango ,toli gražu ,pažiūrėkit ,kaip iš tikrųjų šokomas tango ,
Stasiulyte neprilygsta ne vienam, šaunuolė.myliu
Buenos Aires yra mano giminės emigracijos vieta..Nutautai..
Esi visai be smegenu,isidek nors ka nors is tualeto
Nereikia norėti kad šokant tokį įmantrų šokį kaip tango musu aktorės veidas šviestu džiaugsmu. Ir taip ji daro neįmanoma,reikia pamėginti kiekvienam taip pasispardyti ir pamatysime ar švies kam nors veidai kaip varinis pinigas.Tokie šokiai reikalauja labai geros fizinės formos. Ir baikite viena karta aiškinti moterims kokios jos senos jeigu jau ne 18 metu.Kaip sakant moteris visada gali,o vyras, deja, ne - jeigu suprantat apie ką kalba.
Aišku, kad meluoja. Juk dalyvavo TV laidoje ,, šok su manim". Mojėsi ten visokių šokių. Tai kokie čia pirmi žingsniai?
Stasiulytė turi daug šokių patirties. Gyveno su tango mokytoju ir su šokėju .Dalyvavo ir laimėjo šokių projektą Šok su manimi.
Ar ištie Ineta yra geriausia šokėja, tai sunku eiliniam asmeniu tai vertinti. Tam reikalingos bent jau minimalios žinios šio šokio. Kadangi tango nėra lietuvių šokis, tai manau yra labai nedaug asmenų kas galėtų tai vertinti. Suprantu viena, kad Ineta tikrai ne naujokė šiame šokyje ir ne naujokė kitų kategorijų šokiuose, tai kitiems šio projekto dalyvems prilygti asmeniui, kuris galimai tai užsiima ne vienerius metus, yra sudėtinga. Todėl įvertinus Inetos amžių ir jos turimas aktorines ir kitas patirtis iš gebėjimus manau, kad gal yra tiesos šiame straipsnyje. Kažkas bando ją lyginti su Dijora, tačiau supraskime, kad dijora yra ką tik gimazija baigusi jauną mergina, kuri gal net visą 20 metų jaunesnė už Ineta ir su maža patirtimi šokio srityje.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų