Ar J. Jankevičiaus pamokytas „2 Barai“ dalyvis pasipirš mylimajai?

Populiariausio TV3 vasaros realybės šou „2 Barai“ žiūrovų džiaugsmui sekmadienį prie projekto dalyvių prisijungęs šou vedėjas Justinas Jankevičius toliau tęsia savo slaptą misiją. Pagrindinį vaidmenį spalio 6 dieną kino teatruose pasirodysiančiame filme „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“ atlikusio komiko užduotis – padėti „2 Barai“ dalyviui Juozui iš naujo sužavėti savo mylimąją – gal net jai pasipiršti?

6

Jau nuo pat projekto pradžios virėjo specialybę turintis Juozas neslėpė – labai myli savo merginą, tačiau jo ir mylimosios santykiai nėra tobuli, todėl problemą pastebėjęs J. Jankevičius nusprendė vaikinui padėti. Sekmadienį jis apsigyveno kartu su „2 Barai“ dalyviais.

Žinomas komikas tapo pagrindiniu rudenį pasirodysiančio kino filmo „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“ aktoriumi, todėl projekte dalyvauja turėdamas ypatingą misiją – barmenui Juozui turi naudingų filmavimo aikštelėje išmoktų patarimų, kaip pavergti mylimą moterį.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ar J. Jankevičiaus pamokytas „2 Barai“ dalyvis pasipirš mylimajai?

Jau šį rudenį, spalio 6 dieną kino ekranus pasieksiantis prodiuserių kompanijos „Singing Fish“ kino filmas pasakos apie paskutinį romantiką žemėje ir nelabai vykusį stand-up komiką Beną, kuris įsitikinęs, kad jie su Atėne – ideali pora. Deja, taip atrodo tik jam... Kai romantiškos vakarienės restorane metu Atėnė palieka Beną, jis prisiekia, kad per septynias dienas susigrąžins didžiąją savo gyvenimo meilę.

Tiek J. Jankevičius, tiek filmo kūrėjai žada, kad tai bus smagi romantinė komedija, kurios situacijose save atpažins kiekvienas nors kartą gyvenime beprotiškai įsimylėjęs žiūrovas.

Šį, trečiadienio, vakarą TV3 realybės šou „2 Barai“ žiūrovai turės galimybę išvysti ne tik apkalbų apsuptyje vėl atsidūrusios Enrikos pasiteisinimus, bet ir išties vyrišką ir romantišką Juozo poelgį, paskatintą J. Jankevičiaus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų