Apvogti fotografo Lauryno Žižio namai, nuvarytas žmonos automobilis

Savaitgalį ilgapirščiai pasidarbavo fotografo Lauryno Žižio ir jo žmonos, makiažo specialistės ir prekinio ženklo „WEAR MAD BY JULY“ kūrėjos Julija Vežauskaitė-Žižė namuose. Apie įvykusią vagystę pora paskelbė socialiniame tinkle „Facebook“, tikėdamiesi atgauti bent kelis daiktus.

7

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Atžalos susilaukė menininkai Julija ir Laurynas Žižiai

„Jau, matyt, nieko ir nebenuslėpsime, kad ir kaip skaudu, ir širdis plyšta kalbėti, bet gal „Facebook“ sklaida išties padarys stebuklą ir bent kažkurie daiktai, sunkiu darbu užgyventi, grįš mūsų šeimą. Šeštadienį naktį buvo apvogtas mūsų kotedžas, išnešti visi vertingi ir brangūs daiktai, tuo pačiu nuvarytas ir mano automobilis“, - rašė garsi moteris.

Ji savo draugų ir nepažįstamųjų prašė pastebėjus baltą BMW 5, kuris pasižymi įbrėžtu keleivio pusės galiniu sparnu, smėlio spalvos vidumi, nedelsiant pranešti policijai.

„Taip pat, jei kas siūlys Louis Vuitton rankinę Lietuvos merginoms, manoji turėjo J.Z. aukso spalvos inicialus, tad galite iškart kviesti policiją, gal padės atsekti vagis. Būkite budrūs, saugokite savo turtą, saugokite save“, - kreipėsi moteris.


Rašyti komentarą...
s
salvija
2015-11-23 14:35:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar zino garsenybes kas yra draudimas/
Atsakyti
0

K
Kaunietis
2015-11-23 15:50:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nebūtina mėtytis prabanga,galima ir paprastesnį auto žmonai nupirkti,po to nereikės raudoti,kad kažkokie idijotai pasiskolino BMV palaužyti,ar į marčias užsienin paleido.Vis tas noras pasipuikuoti.......
Atsakyti
0

B
Baika
2015-11-23 19:41:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sunkiu darbu tokių turtų neprikrausi
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų