Apmaudų pralaimėjimą patyrę Anglijos sirgaliai pasitiko liūdną rytą: guodė ir princas Williamas

Liūdnas rytas pirmadienį išaušo Anglijos futbolo rinktinei ir jos sirgaliams. Šalis mėgina atsigauti po šoką sukėlusio sekmadieninio Anglijos futbolo rinktinės pralaimėjimo Europos futbolo čempionate italams.

Anglai itin sėkmingai pradėjo rungtynes ir pirmąjį įvartį įmušė jau antrąją rungtynių minutę. Tačiau artėjant pagrindiniam rungtynių laikui italai rezultatą išlygino. Vėliau buvo žaidžiamas pratęsimas, po kurio buvo surengta baudinių serija.

Trijų baudinių nesugebėjusi įmušti Anglijos rinktinė buvo priversta pripažinti Italijos vienuolikės pergalę. Baudinių nerealizavo trys jauni juodaodžiai Anglijos rinktinės žaidėjai – Jadonas Sancho, Marcusas Rashfordas ir Bukayo Saka. Šie vėliau susilaukė rasistinių užgauliojimų internete, kurie jau susilaukė visuotinio pasmerkimo.

Pirmą kartą nuo 1966 metų į svarbaus tarptautinio turnyro finalą patekusiai Anglijos rinktinei vis dėlto nepavyko laimėti ir „susigrąžinti futbolo namo“. Visgi daugybė šalies garsenybių pareiškė, kad Anglijos rinktinė privertė visą šalį ja didžiuotis.

Po rungtynių Anglijos rinktinės žaidėjus guodė ir princas Williamas: „Jūs tiek daug pasiekėte, deja, šį kartą buvo ne mūsų diena. Tačiau galite išdidžiai iškelti galvas ir savimi didžiuotis. Žinau, kad laukia daugiau pergalių“.

„Tai buvo širdį veriantis pralaimėjimas, užbaigęs 2020 metų Europos futbolo čempionatą, tačiau Garethas Southgate'as ir jo Anglijos komanda žaidė kaip didvyriai“, – tviteryje parašė britų premjeras Borisas Johnsonas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų