REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kartais atrodo, kad šiais laikais romantika jau nebeegzistuoja, o kartais ji gali net ir šiurpinti. 

Kartais atrodo, kad šiais laikais romantika jau nebeegzistuoja, o kartais ji gali net ir šiurpinti. 

REKLAMA

Tuo galėjo įsitikinti ir 25 metų Elleanor Holland, kuri šalia savo buto durų rado neįtikėtinai keistą meilės prisipažinimą.

Prie savo namų durų Elleanor vieną vakarą rado 2 vokiškas dešreles, įdėtas į maišelį, o šalia gulėjo užrašas, ant kurio buvo parašyta „visuomet tavęs mylėsiu“. Merginai tapo ne tik nepatogu, bet visa tai dar reikėjo paaiškinti ir savo antrajai pusei Adamui. 

Elleanor neturėjo nė vienos idėjos kas galėjo šitaip su ja papokštauti. Tiesa, ji svarstė, kad tokia „dovana“ galbūt jai palikta per klaidą.

Paaiškinusi vaikinui, kad ji nežino, iš kur tokios staigmenos, netikėtu radiniu Elleanor nusprendė pasidalinti ir socialiniuose tinkluose. Čia ji rašė juokaudama, kad „romantika dar egzistuoja“, bei klausė, ar kažkas nenorėtų prisipažinti tai padaręs?

REKLAMA
REKLAMA

Taip pat mergina nusprendė pajuokauti pridėdama, kad kitąkart šitaip besielgiantis žmogus galėtų vietoje dešrelių palikti lėktuvo bilietus arba bent jau savo telefono numerį.

REKLAMA

„Esu įsitikinusi, kad to negalėjo padaryti niekas, ką pažįstu. Bent jau to tikiuosi. Aš klausiau visų – net savo vaikino. Manau, kad tuo užsiima miesto viengungis… Apie tai papasakojau net savo kaimynei, kuri be galo išsigando, tačiau ją patikinau, kad tai – tik pokštas“, – sakė ji.

„Adamas buvo šokiruotas, tačiau vėliau ėmė juoktis – pamatėme linksmąją šio reikalo pusę. Manau, kad pranešti apie meilę yra ir geresnių būdų, o jei tas žmogus kažko ieško, galėtų bent palikti savo telefono numerį“, – sakė jis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų