Apie buvusius prabilusi N. Bunkė išsigando savo žodžių: teko suktis iš situacijos

 Lietuvos pramogų pasaulio žvaigždė Natalija Bunkė per savo gyvenimą išgyveno ne vieną skyrybų dramą, tačiau tokie sunkumai jos nepalaužė. Naują meilę su 8 metais jaunesniu kriminalistu Edgaru užmezgusi dainininkė tikina, kad su buvusiais mylimaisiai palaiko šiltus santykius ir ant jų pykčio nelaiko.

Optimizmu trykštanti moteris laidos „Raudonas kilimas“ metu nejaukiai sutriko, kai kalbėdama apie buvusius mylimuosius nejučia pavartojo žodžius „visi mano buvę vyrai“. Tada N. Bunkė pradėjo garsiai juoktis ir nebijodama iš savęs pasijuokti tarė „na taip jų nebuvo mažai… Meilės ryšio man nėra jiems. Aš jiems abiems labai nuoširdžiai linkiu, kad jiems sektųsi“, – apie santykius su buvusiais atviravo N. Bunkė.

(27 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Atviras interviu: N. Bunkė išklojo viską apie 8 metais jaunesnį mylimąjį Edgarą

„Mokiau sūnų, kaip netrukdyti Viktorijai ir tėčiui jokiu būdu. Nėra jokio nusistatymo, ten yra jų šeima, viskas. Negali sau leisti tokių dalykų“, – apie santykius su verslininku Danieliumi Bunkumi pasakojo buvusi jo žmona.

Kaip N. Bunkei pavyksta suderinti laiką darbui ir šeimai? Kas tas paslaptingasis dainininkės mylimasis? Kokie moters ateities planai? Apie visa tai ir dar daugiau – jau šiandien, 18 val. gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“.

Visą laidą žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
h
hmmmmm
2018-03-06 16:39:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas su jos kalbejimo maniera pasidare????? Labai panasiai viename interviu Pikul kalbejo , intonacija ir t.t. , ima viena is kitos pavyzdi ar mandreja panasiai.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų