Antroji „Positivus“ festivalio diena: Didžiosios Britanijos žvaigždžių spindesys

Rašydama šią dienoraščio dalį negalvoju apie nieką kita nei muzika. Antroji festivalio diena nustebino atlikėjų, atvykusių iš Didžiosios Britanijos, desantu.

Grupė „Daughter“, Anna Calvi ir festivalio zonoje žmonių spūstis sudariusi Ellie Goulding – šiuos pasirodymus pavadinčiau stipriausiais jau paskutinę dieną skaičiuojančio šių metų festivalio dienos pasirodymais.

Indie muzikos grupė „Daughter“, savo atliekamu grupės „Daft Punk“ dainos „coveriu“ „Get Lucky“ buvo patraukusi mano dėmesį jau anksčiau.Melodingas ir švelnus vokalistės Elenos Tonros vokalas užbūrė susirinkusius, puikiai įsiminusius ir šios grupės atliekamų kūrinių žodžius.

Anna Calvi, pasirodžiusi tarsi tautietės atlikėjos Palomos Faith dvynė, stebino ne tik puikiais vokaliniais sugebėjimais, bet ir gitaros virtuoziškumu.

Tačiau vakaro žvaigžde (teneįsižeidžia legendinės grupės „Kraftwerk“ gerbėjai), tapo populiarioji britė Ellie Goulding, tarsi užburta fleita valdžiusi dešimtūkstantinę minią. Scenoje skambėjo geriausi atlikėjos kūriniai iš albumo „Halcyon Days“. Minia, kurioje buvo girdėti ir iš Lietuvos atvykusių melomanų balsai, negailėjo savo balso stygų (itin aktyvių gerbėjų praūžta kairioji ausis iliustruoja, koks garso lygis buvo pasiektas minioje).

Trečiasis ir paskutinysis festivalio vakaras turėtų būti tikrų tikriausia bomba. Jau aštuntąjį kartą vykstantį muzikos festivalį uždarys grupė „Bastille“ ir „The Kooks“. Dėl pastarųjų eilėse, vedančiose iš scenos zonos, teks iš tiesų prastovėti ne vieną valandą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų