Antausis Baskovui – „eks“ atskleidė, kas kūdikio tėvas

Praėjusių metų pabaigoje pasaulį apskriejo žinia, kad Nikolajaus Baskovo mylimoji Viktorija Lopyreva laukiasi kūdikio. Tiesa, daugelį nustebino faktas, kad kūdikis – ne Rusijos estrados žvaigždės.

56

Ilgą laiką moteris slėpė, kas yra jos kūdikio tėvas, tačiau dabar nusprendė nutraukti tylą. Jis – amerikietis verslininkas Harry. Šiuo metu pora savo ateitį kuria Majamyje.

(56 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Baskovo mylimoji sudavė skaudų smūgį: laukiasi, o kūdikis – ne jo

„Harry yra verslininkas, susipažinome per bendrus draugus. Jis yra privatus asmuo ir aš tai gerbiu. Jis nesusijęs nė kiek su pramogų pasauliu. Jis pakylėjo mane arčiau dangaus“, – džiaugėsi moteris.

Kiek anksčiau mergina užsienio žiniasklaidai pasakojo, kad Nikolajų ji vis dar myli, tačiau jiems būti kartu, kaip porai, paprasčiausiai nebepavyko. „Supratau, kad dviems menininkams kurti šeimą yra labai sudėtinga, o kartais – neįmanoma. Nauji jausmai įsiveržė į mano gyvenimą ir dabar esu beprotiškai laiminga – noriu, kad Nikolajus patirtų tokią pat laimę“, – sakė ji.

Tiesa, su naujuoju mylimuoju Victoria apie vestuves nekalba. „Jis nėra garsenybė, toli nuo nuo pramogų pasaulio – tuo man ir patinka. Visuomet norėjau būti su žmogumi, kurio žodžiai būtų gražūs, o jis tai moka“, – pagyrimų naujam mylimajam negailėjo ji.

Taip pat ji pripažino, kad apie nėštumą viešai kalbėti ilgai nenorėjo.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad apie vestuves su Victoria Nikolajus buvo prabilęs dar 2017-aisiais, tačiau jos taip ir neįvyko, nes mirė Baskovo senelis. Dėl šios priežasties šventę teko atidėti.

 

 


Rašyti komentarą...
s
simas
2019-02-23 20:57:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
O koks Baskovui skirtumas kas ją išdulkino? Kiek dar bus......
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų