Ant karštosios „2 Barai“ kėdės siunčiama Ernesta tikisi pasiekti finalą

Vis sparčiau artėjant didžiajam TV3 vasaros realybės šou2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ finalui tarp dalyvių jaučiama stiprėjanti įtampa, simpatijas keičia antipatijos ir griūna tikromis laikytos draugystės. Viena stipriausių konkurenčių laikoma vyriausia realybės šou dalyvė, vieniša trijų dukrų mama Ernesta šią savaitę surinko net penkis minusus ir šį sekmadienį jau antrą kartą kausis išlikimo kovoje.

67

(67 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ dalyviai

Šią savaitę vykusiame minusų vakare juodųjų komanda negalėjo pati išsiaiškinti, kas iš jų sėsis ant karštosios kėdės – po lygiai balsų tą vakarą surinko Simona ir Ernesta. „Velnių“ komandai prireikė baltųjų pagalbos, kurie vienbalsiai nubalsavo, kad karštąją kėdę turi užimti vyriausia projekto dalyvė, trijų mergaičių mama Ernesta.

Šį, sekmadienio, vakarą ant karštųjų kėdžių Ernesta susikaus su paprastu statybininku Renaldu. Dėl šio realybės šou paaukojusi savo vasaros atostogas ir šiltą kėdę Druskininkų rajono savivaldybėje, moteris viliasi, kad šis sekmadienis nebus lemtingas ir neteks atsisveikinti su projektu.

„Bus kaip bus, bet tikiuosi, kad neiškrisiu. Tikiuosi, kad mane palaikys žmonės, mano fanai ir aš neiškrisiu. Noras grįžti namo yra visada, bet jau tiek daug nueita kelio ir nebe daug liko iki finalo, tai susiimi ir galvoji, kad reikia eiti iki galo. Daug kas iš dalyvių sako, kad jiems nereikia mašinos, o man jos tikrai reikia. Išgarsėti aš nenoriu ir man ne šlovės reikia, o tiesiog automobilio“, – atvirai pasakojo vyriausia projekto dalyvė.

36-erių aktyvi, vietoje nenusėdinti moteris jau ne kartą projekto vedėjų dueto Vaidos Skaisgirės ir humoristo Justino Jankevičiaus buvo pavadinta „pilkąją kardinole“, kuri žaidime kartu su save savimyla vadinančiu Žygiu rezga intrigas ir kuria žaidimo strategijas. Tačiau, panašu, kad pastaroji savaitė Ernestai buvo itin sunki. Ją kėsinosi išduoti draugu laikytas Žygis, o kiti projekto dalyviai negailėdami skyrė savo minusus. Tad moterį buvo galima dažnai matyti verkiančią.

REKLAMA

„Daug kas mane vaidina naivia, bet aš tikrai tikiu, kad dar egzistuoja draugystė... Aš nesu tokia jauna, kaip kiti dalyviai, todėl nevaržau savęs. Noriu verkti – verkiu, o kai norisi juoktis – juokiuosi. Mane taip mokė tėvai, kad reikia būti tokiai kokia esi“, – dėl šią savaitę išsiliejusių emocijų teisinosi Ernesta.


Rašyti komentarą...
j
juozukas
2016-08-07 12:40:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
namuose prie televizoriaus ekrano jos finalas :D
Atsakyti
-4

R
Rita
2016-08-07 15:05:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Renaldas liks!Nes paprastumas ir nuoširdumas nugali!!!Sėkmės Renaldai Tu fainas!!!
Atsakyti
-4

n
na taip,
2016-08-07 12:13:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
matome, kad esi tokia, kokia esi: intrigante, kurianti pletkus ir lipanti visiem ant galvu.
Atsakyti
-7

SKAITYTI KOMENTARUS (20)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų