Andrius Pauliukevičius pasidalino patarimais norintiems sulieknėti

Artėjant pavasariui daugeliui ateina noras atsinaujinti – pakeisti mitybą, numesti vieną kitą nereikalingą kilogramą, tačiau prisiversti pradėti aktyvų gyvenimo būdą dažnam būna itin sunki užduotis.

10

Kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“ apsilankęs sportininkas bei asmeninis treneris Andrius Pauliukevičius ir iš Afrikos kilusi jo žmona Ilka Adams – tikri sveikos gyvensenos žinovai, todėl naudingais patarimais bei receptais pora sutiko pasidalinti ir su laidos žiūrovais.

Jau šį šeštadienį, 9 val. TV3 laidos „Virtuvės istorijos“ žiūrovai turės galimybę išvysti ne tik profesionalios šefės Ilonos Juciūtės patarimus, kaip pagaminti skanius ir lengvai paruošiamus patiekalus, bet ir išgirs laidos vedėjų pozicijas trumpam užėmusių Andriaus ir Ilkos interviu bei sveikos gyvensenos patarimus.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Andrius Pauliukevičius pasidalino patarimais norintiems sulieknėti

Sveikuoliškus pusryčius gaminsiantis A. Pauliukevičius pasakos, kad kultūrizmu ir subalansuota mityba susidomėjo pradėjęs sirgti įvairiomis ligomis.

„Sirgau virškinamojo trakto ligomis, aš buvau labai nusilpęs ir kūdas, tai buvo metas, kai aš jau norėjau ir merginų dėmesio sulaukti. Pagalvojau, kad turiu bandyti kažką keisti, pradėjau kilnoti geležis“, – TV3 laidoje „Virtuvės istorijos“ kalbės žinomas vyras.

REKLAMA

Egzotiškoji jo žmona, iš Namibijos kilusi I. Adams atskleis sveikai besimaitinanti jau nuo vaikystės, todėl net paslydusi lengvai randa kelią atgal: „Mano tėvai visą gyvenimą gamino tik sveiką maistą. Tai buvo daug daržovių, kruopos, mėsa. Kai aš išvažiavau gyventi į Angliją, pradėjau valgyti kebabus, čipsus, keptą vištieną. Bet kadangi turėjau puikų pavyzdį iš tėvų, žinojau, kaip grįžti į sveiką gyvenseną, nes tai mačiau visą savo gyvenimą.“

Manantiems, kad sveikas maistas negali būti dar ir skanus, Ilka pataria nebijoti eksperimentuoti.

„Žmonėms tiesiog trūksta žinių, kaip ir ką valgyti, kaip gaminti maistą, kad jis visiems būtų skanus. Savo virtuvėje visada eksperimentuoju taip, kad sveikas maistas galėtų būti ir skanus maistas“, – laidoje sakys puikią figūrą demonstruojanti gražuolė.

Linksmą ir atvirą A. Pauliukevičiaus ir jo žmonos I. Adams interviu bei jų patarimus norintiems sulieknėti, televizijos žiūrovai išgirs jau rytoj, šeštadienį, 9 val. kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“. „Virtuvės istorijos“ – šeštadieniais 9 val. per TV3


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų