LNK išbandymų šou „Dainuok, jei gali“ vienam didžiausių moterų numylėtiniui išbandymus teko atlaikyti poroje su buvusia šokių partnere Inga. Jų pasirodymą žiūrovai išvys naujoje LNK laidoje „Dainuok, jei gali“ šį sekmadienį 19.30 val.

„Tai buvo žiauriausias iki šiol mano matytas iššūkis“, ‒ stebėjusi, kaip Andrių ir Ingą, jiems bedainuojant ant vibruojančių pakylų, apipila kisieliumi ir plunksnomis, emocijų negailėjo šou komisijos narė Kristina Kazlauskaitė.

Pats Andrius po pasirodymo užkulisiuose juokėsi, kad po tokio supurtymo galėjo ir, kaip meksikietiškų serialų herojus, atmintį prarasti.

„Ką pasirinktum, jei tau būtų lemta iš atminties ištrinti vieną iš dviejų dalykų – šokių žingsnelius ar prisiminimus apie meilę?“, ‒ po Andriaus replikos šokėją provokavo laidos vedėja Rimantė Kulvinskytė.

Šalia sėdėjusi Inga Valinskienė laukdama kolegos sprendimo net sulaikė kvėpavimą.

„Ištrinčiau šokių žingsnelius,  ‒ šypsojosi Andrius. ‒ Vis tiek juos išmokčiau per kokius 3 metus. Kodėl taip greitai? Raumenys turi atmintį.“

„Ech, kaip būtų smagu, jei tu šoktum blogiau negu aš“, ‒ po tokio Andriaus atsakymo garsiai užsisvajojo Inga Valinskienė.


Rašyti komentarą...
v
valinskui
2011-10-05 18:26:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
kam taip baisiai kersinai butkui ar nupirksi jam nauja kostiuma,inga matosi tik butku myli
Atsakyti
0

k
kas tie šokiai
2011-10-05 20:06:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu čia tai jiems ir užtaisė, maža nepasirodė.O Arūnelis iš piktdžiugos turbūt kelnes pridėjo.Bet tu jų vandeniu anei kisiulium neperskirsi.
Atsakyti
0

w
wera
2011-11-02 21:27:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
ir kur čia įdomumas???? nesuorantu šio šou logikos
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų