Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
sintetine barakuda.
OMG. Barakuda ir tiek
Kur nusirites tas musu pasaulis kai zvaigzdes eilines silikonines shmaros...
Nevadink tu jo senuku....viskas gerai gera pora , džiaukitės , linksminkit mus. Ir gal pasirink kokį auklėjamą būdų mūsų jaunutėms. Užtenka kad jom stilių diktuoja slavės- bunkė siegel pikul- šitos durnina.
Aš suprantu kad dabar "lygis" turėti daug sekėjų instagrame. Bet ar ne per didelė to kaina, kai iš savęs darai klouną? Turtingi ir protingi žmonės turtų nedemonstruoja. Turtai kaip ateina, taip lengvai gali ir išeiti...o kvailumo etiketę nešiosi dar daug metų,ir net labai stengiantis vargu ar pavyks įrodyti kad yra kitaip ir pakeisti aplinkinių nuomonę
Ar jai reikia vyro, kuris ją išlaikytų?
tas bachuras tai svirduli primena is adamsu:)
Pas šita asmenybe intelekto nerasta,bet kokie turi būti daunai tie jos sekėjai .
Alytus-Europos sostinė. Kam prašyti dovanų,jei pinigų ir pati turi.Ir kodėl nesusipranta be prašymo nupirkti,jei pinigai banko sąskaitą drąsko.Negi,su saule gyvens.Įdomu dėl tos svorio sutarties,o ką jis mainais pažadėjo? O gal tik reikalavimais apsiribojo.Ir dar,jei tokius mokslus baigė,vyro išlaikymui nereikia,gerai uždirba,tai už gerai besimokiusio klasioko (nebūtinai turtuolio) galima tekėti.Svarbu mylėti.Čia tik pavyzdys. Juk pinigus nevalgysi. Vaikštai po Dzūkijos kraštą ir nuostabu.Verslą, jei turi gabumų,gali bet kur daryti.Praėjo dar tik 2 m.,o kai praeis 12 m.,ar ta pati kalba bus.O jei skaudi avarija,pasikėsinimas,dėl tokio reklamavimosi.Juk niekas neapsaugotas nuo to.Galų gale,juk lyg iš giedro dangaus sustreikuoja širdis,o čia jau apsiskelbta pasauliui, vos ne iki šimto metų.Ar nors vienas Lietuvos milijardierius ar šimtamilijonierius atskleidė savo planus,kaip laisvo elgesio žmogutis. Čia,gal todėl,kad staigokai atėjo pinigėliai, tad ir nesusitvarko su mintijimu.
Su tokiom kreivom kojom-tik į arklių parodą
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų