Alytaus žurnalistės bandymas pakalbinti moterį tapo tikra interneto sensacija

Socialines pašalpas ir vienkartines išmokas iš savivaldybės biudžeto gaunantys asmenys už tai turi atlikti seniūnijose jiems paskirtą visuomeninę veiklą. Šiandien Alytuje buvo bandoma pakalbinti vieną prie mokyklos dirbančią moterį.

8

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Alytaus žurnalistės bandymas pakalbinti moterį tapo interneto sensacija

Netikėtai Alytaus žurnalistės su kamera užklupta moteris iš pradžių sutriko, tačiau galiausiai sutiko atsakyti į keletą klausimų ir savo nuoširdžiais atsakymais sužavėjo internautus. Pamatykite žurnalistų darbo užkulisius arba tai, kas dažniausiai lieka už kadro:


Rašyti komentarą...
A
As
2016-01-21 17:17:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Išviso tos moters vietoje aš tuos žurnalistus pasiusčiau eiti interviu imti pas seimo narius. Jinai ne viešas asmuo ir neturi jokios teises čia ja klausinėti ir rodyti visai Lietuvai. Blogai kai žmonės nežino įstatymų.
Atsakyti
-40

R
Reda
2016-01-21 23:13:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuosirdziai gaila moteriskes, kuri nemokejo apsiginti nuo ikyrios zurnalistes, nezinojo savo teisiu, ko pasekoje tapo pajuokos objektu. Tikiuosi zurnaliste jauciasi laiminga surinkusi daug "laiku", perziuru. Juk tiek diskusiju kilo... Idomu kas butu, jeigu su Jusu mama kas taip pasielgtu?...O dar kalbam apie patycias mokyklose. GEDA TV3 !!!
Atsakyti
-1

N
Natalija
2016-01-21 20:03:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Normalu ne visi gali kalbėti prieš kameras. Tikiuosi, kad gavo pašnekovės sutikimą viešinti ir juoktis iš jos, jei ne tai labai negražiai daro žurnalistai...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (67)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų