Alen Chicco pribloškė gerbėjus: tokio koncerto dar nėra matę

Šį penktadienį Vasaros Terasoje įvyko pirmasis Alen Chicco koncertas su grupe. Tai buvo ryškus PRIDE mėnesio pabaigimas, sutapęs su Stonewall riaušių 50-osiomis metinėmis, rašoma pranešime spaudai.

39

Paties atlikėjo sugalvotas kostiumas, įkvėptas dainininko Prince ir pasiūtas Robertos Raubickaitės-Murauskienės, vėl nustebino koncerto svečius. Nusimetus purpurinį apsiaustą pasimatė gėlėto kostiumo gale iškirpta skylė.

(39 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Alen Chicco pribloškė gerbėjus: tokio koncerto dar nėra matę

Trys perukų pakeitimai – nuo ryškių oranžinių plaukų su blizgučiais iki dredų papuoštų namuose pasigaminta karūna, kūrė vis naujus įvaizdžius.

Vasaros Terasoje taip pat pasirodė dainininko draugės atlikėjos Cheri ir Nika Ganga. „Šias atlikėjas pasikviečiau dėl to, kad Lietuvoje yra labai daug talentų, kurie kartais lieka neišgirsti ir nesulaukia tokio dėmesio, kokio yra verti. Noriu, kad mano koncertuose nebūtų jokių ribų ir kūryba lietųsi laisvai“, – pristatydamas dainininkes kalbėjo Alen Chicco.

Iš Niujorko atvykęs šokėjas Matthew papildė koncertą savo improvizacijomis.

Kartu su dainininku muziką kūrė pianistas Dovydas Kiauka, gitartistas Marius Mažeika, bosistas Julius Valančauskas ir būgnininkė Kotryna Verbylaitė.

Koncerte dalyvavo ir Alen Chicco draugė Justė Arlauskaitė-Jazzu bei kiti žymūs žmonės.

Atlikti dainą „Your Cure“ prisijungė ir vakaro viešnios bei „Eurovizijoje“ kartu dalyvavusios pritariančios vokalistės Goda Apinytė ir Roberta Raubickaitė-Murauskienė. Priedainio metu scena tapo drag queen Vanda Saiko podiumu, kuriuo ji žengė iškėlusi PRIDE vėliavą ir buvo pasitikta audringu žiūrovu palaikymu.

Susirinkusieji gerbėjai galėjo išgirsti dar niekur neskambėjusią naujausią Alen Chicco dainą „This Is Where I End My Doubts“, kurios metu scenoje vyko tikras vakarėlis.

„PRIDE mėnesis baigėsi, bet tegul PRIDE išlieka amžinai!“ – koncerto pabaigoje gerbėjams palinkėjo atlikėjas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų