Aktoriui Smollettui pareikšti šeši kaltinimai: teks sumokėti 119 tūkst. eurų

JAV televizijos aktoriui, kaltintam inscenizavus prieš jį nukreiptą neapykantos nusikaltimą, antradienį buvo oficialiai pareikšti šeši kaltinimai, susiję su šiuo incidentu.

5

Buvęs serialo „Imperija“ aktorius Jussie Smollettas dar pernai buvo apkaltintas dėl šio incidento, tačiau vėliau kaltinimai buvo panaikinti.    

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Aktoriui Smollettui pareikšti šeši kaltinimai: teks sumokėti 119 tūkst. eurų

Kaltinimus J. Smolletui pareiškė Kuko apygardos didžioji žiuri. Aktorius kaltinamas chuliganišku elgesiu dėl to, kad melagingai pranešė apie nebūtą nusikaltimą.     

37 metų J. Smolletas buvo vienas iš pagrindinių televizijos „Fox“ muzikinio draminio serialo „Imperija“ aktorių. Jis kaltinamas inscenizavęs prieš jį nukreiptą išpuolį Čikagoje, siekdamas labiau išgarsėti ir užsitikrinti didesnį atlyginimą.   

Aktorius 2019 metų sausį pranešė policijai, kad naktį šalia namų jį užpuolė du kaukėti vyrai. 

Čikagos policija išsiaiškino, kad J. Smolletas inscenizavo šį nusikaltimą. 

Paaiškėjus šiems faktams, homoseksualus juodaodis aktorius tvirtino esąs nekaltas.

Pasak pareigūnų, J. Smolletas išsiuntė sau grasinančio turinio laišką su homofobiškais bei rasistiniais įžeidimais bei sumokėjo dviem pažįstamiems vyrams, kad šie tariamai jį užpultų ir per išpuolį sušuktų Donaldo Trumpo rinkimų kampanijos šūkį „Padarykime Ameriką vėl didžią“.   

Netikėtu posūkiu šioje neįprastoje byloje tapo Kuko apygardos prokurorų sprendimas pernai kovą panaikinti J. Smolletui pareikštus 16 kaltinimų.    

Visgi miestas nusiuntė aktoriaus advokatams laišką, prašydamas, kad J. Smolletas sumokėtų 119 tūkst. eurų už jo bylos tyrėjų viršvalandžius.   

Ši byla vėl pakurstė seniai Amerikoje rusenančius debatus apie tai, kiek teisinga šalies baudžiamosios justicijos sistema, ar turtingieji iš tiesų gali lengviau išsisukti nuo baudžiamojo persekiojimo ir ar prokurorams nereikėtų suteikti daugiau veiksmų laisvės.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų