naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
7
Gabija Siurbytė ir Kristina Rimienė

„Aš viską darau atvirkščiai šiame gyvenime“, – sako režisierė, prodiuserė ir aktorė Gabija Siurbytė, neseniai atlikusi pagrindinį vaidmenį savo vyro Ernesto Jankausko režisuotame filme „Man viskas gerai“.

7

„Aš viską darau atvirkščiai šiame gyvenime“, – sako režisierė, prodiuserė ir aktorė Gabija Siurbytė, neseniai atlikusi pagrindinį vaidmenį savo vyro Ernesto Jankausko režisuotame filme „Man viskas gerai“.

REKLAMA

Apie šio filmo užkulisius, kelią į kino pasaulį, meilės scenų flmavimus ir santykius su vyru Gabija kalbėjosi su laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėja Kristina Rimiene.

„Visi sakė, kad filmuodamas šį filmą mano vyras kiekvieną dieną stengėsi mane nužudyti. Mokiausi ir greitai vairuoti, ir nardyti, išbūti labai ilgai be deguonies po vandeniu. Sportavau devynis mėnesius su treneriu, kad galėčiau bėgioti ant aukštų kulnų ir visaip kaip vartaliotis... Buvau šalia arklių, auginau peles, mokiausi, kaip su jomis elgtis...“.

Savo filmuose Gabija siekia atskleisti žmogaus vidinį pasaulį ir priversti žiūrovą susimąstyti apie vertybes ir elgesį.

REKLAMA

Toks buvo filmas „Čia buvo Saša“, paskatinęs žmones kalbėtis apie globą, įvaikinimą, toks yra ir „Man viskas gerai“, atskleidžiantis, kokią kainą tenka mokėti už norą būti tobulu. 

REKLAMA

„Mes kuriame žiūrovams, ne festivaliams, norime, kad po mūsų fimų žmogus išeitų su šiluma viduje, pojūčiu, kad viskas gali gerai baigtis, yra šviesos šiame pasaulyje. Norime, kad žmonės išsineštų būtent šią žinutę“, – teigia Gabija.

Laidos „Pasaulis pagal moteris“ žiūrovai išgirs ir pikantiškų pasakojimų apie meilės scenų filmavimus, pirmąjį Gabijos bučinį filme ir kodėl kine visi aktoriai bučiuojasi... neskaniai.

REKLAMA

Pirmoji pažintis su scena ir meilė, gimusi mokykloje

„Aktorystė mano gyvenime atsirado, kai man buvo treji metai. Mama mane nusivedė į „Gulbių ežerą, ji nusisuko sekundei, o aš – tap tap ir į sceną. Mane reikėjo nuo tos scenos krapštyti, buvau labai nepatenkinta“, – apie savo pirmąją pažintį su meno pasauliu pasakoja Gabija, visada norėjusi būti scenoje.

Šiandien ji gerai žinoma kino pasaulyje, scena tapo ne tik jos, bet ir vyro gyvenimu.

Susipažinę mokykloje jiedu, atrodytų, buvo visai nesuderinami. Ji – mokyklos moksliukė, o jis – mokyklos muzikantas.

REKLAMA
REKLAMA

Tai nebuvo meilė iš pirmo žvilgsnio – Ernestas, sužinojęs apie Gabijos simpatijas jam, mėnesį su ja nebendravo. Visa tai ir kitos peripetijos nesutrukdė gimti meilei ir šiandien pora kartu jau 19 metų.

15 metų jiedu puoselėja savo prodiuserinę kompaniją, kurią gerai žino tiek filmų, tiek reklamų kūrėjai, o ji pati sako, kad esi geras tiek, kiek gerai padarei savo paskutinį darbą.

„Tad kiekvieną kartą mes labai stengiamės. Ne tik dėl to, kad mūsų įmonė Datsu gerai pasirodytų, bet ir taip pat gerai pristatyti Lietuvą“ – sako Gabija.

REKLAMA

Norintys sužinoti, ar filmuodamiesi aktoriai iš tiesų bučiuojasi, kaip po vienu stogu sekasi gyventi dviem režisieriams, kviečiami šį sekmadienį, 10 val., žiūrėti TV3 televizijos laidą „Pasaulis pagal moteris“.

Tvarumas – madoje, tereikia fantazijos ir laisvės 

Laidos rubrikoje „Floristinis desertas“ laidos vedėja, floristikos dizainerė K. Rimienė kurs kompoziciją naudodama vintažinius elementus.

Vieną iš kompozicijos pagrindu tapusių vazų ji rado bendruomenėje „Vinted“.

Kartais, kai atrodytų, nebėra iš ko kurti puokštės, nes liko vos kelios gėlės, nuleidžiame rankas ir jas išmetame, tačiau floristikos dizainerė įrodys, kad ir keli žiedai gali sukurti stebuklą. Tereikia apsidairyti, ką galime panaudoti ir pasitelkti fantaziją. 

REKLAMA

Laužydama stereotipus ir duodama laisvę kūrybai ji sukurs išties įspūdingą kompoziciją, kuri ne tik papuoštų kiekvieną erdvę, bet ir suteiktų vidinio pasitenkinimo jausmą.

Juk prikeldami antram gyvenimui jau naudotus daiktus ne tik prisidedame prie aplinkos tausojimo, saugome savo pinigus, bet ir galime nustebinti patys save išradingumu ir rezultatu.

„Pasaulis pagal moteris“ – sekmadieniais 10 val. per TV3!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų